OFICJALNIE: Gattuso odchodzi z Milanu

OFICJALNIE: Gattuso odchodzi z Milanu

Gennaro Gattuso w rozmowie z La Repubblica potwierdził swoją rezygnację z roli pierwszego szkoleniowca AC Milan

Komentarze

 • avatar
  Cleaver
  Dzięki Gattuso za ten sezon, szkoda, ze nie udalo sie awansowac do LM. Mam nadzieje, ze to odejscie nie jest spowodowane polityka Gazidisa, ktory probuje narzucic tu swoje zasady.

  Mysle, ze gorzej nie bedzie ;]
  • avatar
   Xytras
   Niestety pewnie tak. Paolo też pewnie nie będzie miał posady po sezonie.
 • avatar
  swiety33
  Dzięki za wszystko. Odpocznij przez rok, podoszkalaj się i wróć do trenerki w słabszym klubie. Wielki szacunek za wszystko co zrobiłeś chociaż jako trener na razie do pięt nie sięgasz do Gattuso piłkarza. I więcej odwagi w kierowaniu zespołem. Z Juve czy Napoli trzeba grać z przyczajki, ale słabeusze i średniaki to już inna sprawa.
 • avatar
  kusniak90
  Jedyna słuszna decyzja. Ogólnie świetny piłkarz i człowiek, prawdziwy Milanista do tego nie mam wątpliwości ale niestety trener mizerny, przynajmniej narazie. Dzięki Gattuso za wszystko. Teraz wszystko w rękach Eliota kogo zadecydują się zatrudnić.
 • avatar
  Tigrrus#17
  Nie mam pojęcia z czego wszyscy tak się cieszą. Pomijam fakt, czy Gattuso to dobry trener, czy nie.
  Jeżeli Gattuso sam odchodzi z klubu, to nie robi tego bez przyczyny, Leonardo też ma odejść, przypuszczam, że Maldini też odejdzie, a to dlatego, że Gzandis chce razem z Eliott zrobić z Milanu drugie AS Monaco. To jest fatalna wiadomość, bo oznacza, że Milan prędko do LM nie wróci. Co rok będziemy kupować jakichś młodzików i ich promować, a po sezonie dwóch sprzedawać. Nim się obejrzymy, a skończymy w Serie B. Właśnie dlatego LM w tym sezonie była tak ważna, żeby Eliott mógł nas szybko sprzedać, a tak bez LM nikt się nie zainteresuje i będziemy wyprzedawac co mamy najlepsze.
  • avatar
   paranormalny
   Dokładnie tak to wygląda, będziemy wylęgarnią talentów dla bogatych klubów, a w lidze co sezon walka o góra 4 miejsce.
  • avatar
   Xytras
   Racja. Powinno być dane ze 3 sezony na zbudowanie klubu od kierownictwa po drużynę, która odda krew na mórawie.
 • avatar
  MK92
  Rino zachował się jak na honorowego mężczyznę przystało, co w jego przypadku absolutnie nie dziwi. Mimo wielu zastrzeżeń, jestem mu wdzięczny za tę dość długą przygodę. Do realizacji celu zabrakło naprawdę niewiele, ale nadszedł już czas, by Milan zaczął prezentować wyższą kulturę gry.
 • avatar
  paranormalny
  A gdyby nie głupia porażka z Sampą czy Torino albo remis z Parmą, moglibyśmy być w zupełnie innych nastrojach. Strasznie szkoda tego przestoju w zdobywaniu punktów, to zepsuło całkiem niezły sezon. Poza tym zbyt zachowawcza gra, o czym świadczy duża liczba remisów.
 • avatar
  Krzychu
  Grazie Rino, mam nadzieję, że jeszcze kiedyś wrócisz do tego klubu, silniejszy, tak jak to było po wycieczce do Szkocji!
 • avatar
  Xytras
  Dzięki Rino. Zostań z młodymi jak da radę. Jesteś legendą najwspanialszego klubu na świecie. Płynie w Tobie czerwona czarna krew !!!! Może za kilka lat po zebraniu doświadczenia i spojrzeniu, że piłka się zmienia znów zasiądziesz za sterami naszego klubu. Powodzenia i wszystkiego dobrego. WALCZ !!!!