O przyszłości Andre Silvy słów kilka

O przyszłości Andre Silvy słów kilka

Dziennikarz Sky Sport, Fabrizio Romano informuje, że Sevilla chciałaby wykupić kartę Andre Silvy, ale na swoich warunkach.

Klub z Andaluzji proponuje spłacenie kwoty 35 mln euro w ciągu czterech najbliższych lat. Milan wolałby jednak otrzymać całą kwotę od razu. 

Włoski dziennik podkreśla, że nie można wykluczyć powrotu 23-latka na San Siro. Jednym ze zwolenników takiego ruchu jest Leonardo, który widzi potencjał w młodym napastniku. Brazylijczyk nie zamierza jednak na siłę zatrzymywać reprezentanta Portugalii w klubie z via Aldo Rossi.

Jeśli chodzi o agenta piłkarza, Jorge Mendesa, chciałby sprzedać swojego klienta do Anglii lub Hiszpanii. Po wydarzeniach z poprzedniego sezou, nie jest on raczej nastawiony powrót swojego podopiecznego do Milanu.

Komentarze

 • avatar
  KAKA22
  Najlepsze rozwiązanie to Sevilla go kupuje za 35mln, daje nam hajs od razu a my szukamy jakiegos napastnika na „rynku transferowym”.Silva kompletnie sobie u nas nie poradził i chyba nikt jakoś specjalnie za nim nie tęskni .
  • avatar
   Slaviio
   Jest po prostu slaby … Zero kreatywności potrzebuje tylko setki albo do pustej umie trafiać...
 • avatar
  GiveMeReason
  Oby wrócił
  • avatar
   KAKA22
   Co wy w nim widzicie to ja nie wiem.... Jak grał to nie strzelał i grał tragicznie a kibice dalej za nim... Nie ma w tym logiki.
 • avatar
  paranormalny
  Niech wraca, bo nie mamy nikogo do rotacji grając dwójką z przodu.
 • avatar
  karp_fso
  Dwa razy hattrick i się zaciął, w lidze która nie słynie zbytnio z defensywnej gry. Nie twierdzę, że nie zrobi kariery, ale prawdę mówiąc nie widzę go z powrotem w Milanie.