O przybyciu Muriela okiem włoskich mediów [aktualizacja]

O przybyciu Muriela okiem włoskich mediów [aktualizacja]

Włoskie media wypowiedziały się w sprawie możliwego transferu Luisa Muriela do Milanu. Oto, co każde ze źródeł miało do powiedzenia:

La Gazzetta dello Sport:

Milan sprowadzi do Włoch Luisa Muriela dzięki agentowi piłkarza, Alessandro Lucciemu. Kolumbijczyk dołączy do Rossonerich na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu bez opcji/obowiązku wykupu jego karty z Sevilli. Muriel miał ofertę od Fiorentiny, ale on wybrał Milan. Do ustalenia pozostały ostatnie szczegóły z Sevillą.

Sportitalia:

Przybycie Muriela jest niemal pewne. Lucci załatwił ten transfer Milanowi, który wygrał rywalizację z Fiorentiną.

[Aktualizacja]

Milannews.it:

Luis Muriel miałby dołączyć do Milanu na zasadzie wypożyczenia z prawem do wykupu po sezonie. Wykup Kolumbijczyka zależałby od udziału ekipy Rossonerich w Lidze Mistrzów. W ciągu najbliższych godzin dojdzie do spotkania z agentem piłkarza, Alessandro Luccim. Napastnik Sevilli wzbudził także zainteresowanie ASRomy i Fiorentiny, ale to Milan wykonał konkretne ruchy w sprawie transferu 27-latka na San Siro.

Gianluca Di Marzio:

Luis Muriel może wrócić do Włoch. Największe zainteresowanie Kolumbijczykiem wyrażają Milan i Fiorentina. Pierwszeństwo w rozmowach ma ekipa Fiołków, ponieważ 27-latek obiecał to klubowi z Florencji. Rossoneri osiągnęli porozumienie z Sevillą w sprawie wypożyczenia piłkarza do końca sezonu z opcją wykupu. W ciągu dnia powinno dojść do spotkania między przedstawicielami Milanu i agentem piłkarza, Alessandro Luccim. Liczby Muriela nie powalają: niecałe 800 minut na boisku, 4 bramki i tyle samo asyst, ale mimo to, Muriel dalej ma w sobie to coś. 

Komentarze

 • avatar
  paranormalny
  To już wolałbym, żeby Silva wrócił z wypożyczenia, przynajmniej bardziej perspektywiczny od tego kloca.
 • avatar
  Cleaver
  Serio, ściągamy takiego "napastnika"? W Sevilli nie strzela a u nas mialby to robic?
 • avatar
  BF
  Pewien napastnik grający obecnie w Lazio też nie strzelał w Sevilli^

  Muriel wpasowuje się jako second striker. w 4-4-2 nie gra się na dwie "9" co u nas forsowano ... Problem z Kolumbijczykiem jest taki, że ma problemy z radzeniem sobie z presją i złym podejściem do piłki co już w Udine Toto Di Natale mu wypominał
 • avatar
  smigacz90
  Po co kolejny przeciętny napastnik? Lepiej pomyśleć o jakimś dobrym pomocniku który byłby w stanie stworzyć sytuacje bramkowe.
  • avatar
   Kamilo
   No Paqueta juz jest, a taki Muriel moze sie przydac do rotacji. Szybki napastnik sie nam przyda.
 • avatar
  Gila11
  To nie jest zły ruch. Bardziej potrzebujemy wzmocnień w pomocy, a przy naszej sytuacji z FFP to taki gratisowy zawodnik może się przydać do rotacji, zwłaszcza przy formie Hakana i Samu. Może przypomni sobie gre z Serie A.