O problemach zdrowotnych Robinsona - komunikat

O problemach zdrowotnych Robinsona - komunikat

Antonee Robinson za pośrednictwem oficjalnej strony Wigan, wydał oświadczenie w sprawie swojego stanu zdrowia. Oto, co niedoszły zawodnik Milanu miał do powiedzenia.

Chciałbym poinformować naszych kibiców o mojej obecnej sytuacji, ponieważ wiele osób pyta, czy wszystko jest ze mną w porządku i dlaczego nie gram od stycznia. 

Podczas moich testów medycznych przed potencjalnym transferem do Milanu w ostatnim dniu okienka transferowego, wykryto nieprawidłowość w pracy mojego serca. Konieczne było przeprowadzenie dalszych testów, aby upewnić się, że transfer może zostać sfinalizowany i ratyfikowany, ponieważ nie było wystarczająco dużo czasu, aby ukończyć te testy przed zamknięciem okienka transferowego. 

Od momentu mojego powrotu do Wigan, trenowałem z zespołem, będąc monitorowanym i przechodząc szereg testów i leczenie. Czuję się naprawdę dobrze, ale jest to problem, który wymaga rozwiązania, zanim będę mógł ponownie wrócić na boisko. 

Po konsultacji z personelem medycznym klubu i niezależnymi specjalistami ustalono, że potrzebuję przejść w tym miesiącu specjalne procedury o charakterze medycznym w celu rozwiązania nieregularności z pracą serca, procedurę zwaną ablacją [metoda, w której wykorzystuje się prąd o częstotliwości radiowej do regulacji zmian w przewodzeniu impulsów elektrycznych serca, przyp.red.]  Chciałbym podziękować wszystkim w Wigan za wsparcie w tym czasie, zwłaszcza personelowi medycznemu klubu. Dziękuję za wsparcie i mam nadzieję, że wrócę na boisko jak najszybciej.

Komentarze

  • avatar
    Michał
    Kto wie, może mu MilanLab uratował życie. Miła odmiana po różnego rodzaju zębach Cissokho