O premercato okiem włoskich mediów [Aktualizacja]

O premercato okiem włoskich mediów [Aktualizacja]

Poniżej prezentujemy stanowisko włoskich mediów w kwestii możliwych działań Milanu w czasie zimowego mercato.

Milannews.it:

Klub z via Aldo Rossi wciąż myśli o Boubakary Soumaré. Lille nie jest jednak zwolennikiem sprzedaży Francuza w styczniu. Pomocnik mógł latem tego roku dołączyć do Milanu, ale 21-latek preferował przeprowadzkę do Premier League, której ostatecznie się nie doczekał.


Sky Sport:

Milan może rozważyć transfer Arkadiusza Milika, ale nie zamierza płacić za zawodnika z półroczną umową 18 mln euro.


La Gazzetta dello Sport:

Sassuolo wyceniło Gianlucę Scamaccę na 20 mln euro. Transfer Włocha to raczej opcja na lato, aniżeli na styczeń 2021 roku.


Sportmediaset:

- Milan jest zdecydowany na transfer Luka Jovicia. Kwestią godzin jest spotkanie na linii Rossoneri-Ramadani w celu próby osiągnięcia porozumienia. Milan chciałby wypożyczyć 22-latka na pół roku (na razie nieznana dokładna formuła transferu). Alternatywą dla Serba jest Memphis Depay, o którego mocno zabiega FC Barcelona. 

- Rossoneri pozostają faworytem w walce o podpis Mohameda Simakana. RC Strasbourg może sprzedać 20-latka za minimum 18 mln euro.

[Aktualizacja]

Louis Girardi informuje, że Luka Jović woli pozostać w Madrycie. Na razie nie ma negocjacji na linii Milan-Real w sprawie Serba.

Komentarze

 • avatar
  Michał
  Doniesienia sportmediaset ciekawe. Zobaczymy, mam nadzieję, że sprowadzą też kogoś sensownego do obrony, bo w lecie wyszło z tym słabo. Zastanawiali się czy przedłużyć kontrakt z Kjaerem, a nawet nie chce myśleć jak by to wyglądało bez Duńczyka.
  • avatar
   MK92
   Dokładnie, obrońca się bardzo przyda, tym bardziej, że nie ma już co liczyć na powrót do gry w naszych barwach Musacchio, a dość długi rozbrat z kopaniem jeszcze przed Gabbią. Dobrze, że chociaż ten młodziutki Kalulu pozytywnie zaskakuje, bo byśmy mieli teraz wielki problem przy urazie Kjaera.
 • avatar
  MK92
  Nie będę odkrywczy, w styczniu potrzeba trzech zakupów lub wypożyczeń - obrońcy, pomocnika i napastnika.
 • avatar
  Pato
  Alexandre Pato - wolny zawodnik, 31 lat. Brać bez gadania na pół roku, a nóż w Milanie się zmotywuje, na dwa mecze bez Ibry jak znalazł, pózniej mogłby być opcją na prawe skrzydło w razie potrzeby.
  • avatar
   Konrad1604
   Chciałby go ponownie zobaczyć w Milanie, jeden z moich ulubionych piłkarzy swego czasu ! Szkoda, że jego kariera nie potoczyła się tak jak np w przypadku Kaki. Bo gość miała mega potencjał
 • avatar
  sheva7acm
  Olać tego Jovića widać ze w głowie tylko kasa !!!!
  • avatar
   Filippo09
   Dokładnie a umiejętności nie wiadomo jakie, jeden sezon dobrze rozegrany i zaczeło się spijanie śmietanki z kariery