O nowym trenerze Milanu na nowy sezon okiem LGdS

O nowym trenerze Milanu na nowy sezon okiem LGdS

La Gazzetta dello Sport postanowiła zabrać głos w sprawie możliwej zmiany na ławce trenerskej ekipy Rossonerich po zakończeniu obecnej kampanii.

Zdaniem włoskiej gazety, Rossoneri mogą pożegnać się ze Stefano Piolim jeśli nie uda mu się awansować do Ligi Mistrzów lub wygrać Pucharu Włoch. 

Kto może zastąpić 54-latka?

Kandydatem nr 1 duetu Maldini-Boban jest Massimiliano Allegri, który pozostaje związany umową z Juventusem do 30 czerwca 2020 roku, na mocy której zarabia 7,5 mln euro netto za sezon. Alternatywą dla włoskiego szkoleniowca jest Marcelino, który obecnie jest bez pracy.

Z kolei Ivan Gazidis jest zwolennikiem zatrudnienia szkoleniowca z zagranicy. Jednym z kandydatów CEO Milanu na to stanowisko jest chociażby Ralf Rangnick. 

[Aktualizacja]

Agent Marcelino o Milanie [klik] 

Komentarze

 • avatar
  Slaviio
  Czuje ze Marcelino prowadzi w walce o lawke trenerska Będzie nowy Konkretny Milan na nowy sezon plus minimum 6 dobrych zawodnikow
 • avatar
  paranormalny
  Pochettino jest wolny, może by się skusił.
  • avatar
   kusniak90
   Nie skusi się, myślę że już jest dogadamy z MU.
 • avatar
  MK92
  W końcu w dobrym kierunku są te kandydatury. Ci panowie już coś udowodnili w poważnym futbolu i istnieje znacznie większe prawdopodobieństwo, że osiągną coś z Milanem niż w przypadku wiecznie przeciętnych Giampaolo czy Piolego. Boję się tylko, że jak zwykle skończy się na spekulacjach.