O możliwym zaciągu z Serbii okiem La Nazione

O możliwym zaciągu z Serbii okiem La Nazione

La Nazione zabrało głos w sprawie Nikola Milenkovicia i Dusana Vlahovicia, którzy wzbudzają zainteresowanie Milanu. Oto, co włoski dziennik miał do powiedzenia.

Nikola Milenković:

Fiorentina nie chce sprzedawać Serba, szczególnie w tym okienku transferowym. Fiołki są gotowe podwoić zarobki piłkarza [po podwojeniu: 1,6 mln euro netto za sezon, przyp.red.] i przedłużyć jego umowę przynajmniej do 2023 roku. Jeśli cel nie zostanie osiągnięty i nie wydarzy się nic nieprzewidzianego, 22-latek opuści klub w przyszłym roku. Fiorentina oczekuje jedynie gotówki za Milenkovicia

Dusan Vlahović:

Fiorentina ocenia przyszłość Serba. Zawodnik chce regularnie grać. Milan, Schalke i Crotone (wypożyczenie) to tylko niektóre kluby, które myślą o 20-latku. 

Zawodnik
Pozycja
Liczba spotkań
Minuty na boisku
Bramki
Asysty
Długość umowy
Zarobki [netto za sezon]
Nikola Milenković
środkowy obrońca
41
3617
5
0
30.06.2022
0,8 mln euro
Dusan Vlahović
środkowy napastnik
35
1889
9
2
30.06.2023
0,2 mln euro

Komentarze

 • avatar
  KAKA22
  Ten Vlahovic w ogole mnie nie przekonuje. Nie wiem co ludzie w nim widzaz
  • avatar
   Michał
   Młody jest, a już teraz sporo potrafi, np. przytrzymać piłkę. Przy Ibrze mógłby się dużo nauczyc. Ze statystyk też nie wygląda tak źle, jak się przeliczy że średnio gol co 200 minut, a średni czas gry na występ 54min.
  • avatar
   BF
   plus agentem Vlahovicia jest Ramadani więc z automatu plotki o Milanie będą się nasuwać

   zmiennika Ibry będzie trudno znaleźć albo przepłacimy za Vlahovicia który potencjał ma albo szukamy wśród przeciętniaków typu Inglese. Bo nikt rozsądny nie będzie chciał być zmiennikiem Szweda który będzie chciał grać co mecz w pierwszym składzie
 • avatar
  UEFA
  Ja ja bym go zobaczył u nas. Takie wypożyczenie do nas. NA zastępstwo do Zlatana