O możliwych zmianach w Milanie po przyjściu Rangnicka okiem LGdS

O możliwych zmianach w Milanie po przyjściu Rangnicka okiem LGdS

La Gazzetta dello Sport informuje, że Ralf Rangnick poprosił Milan o zatrudnienie 8 współpracowników, którzy pomogliby mu w lepszym poznaniu Serie A i zapewnili odpowiednie warunki do pracy w klubie.

Wśród nich mieliby znajdować się obecni pracownicy klubu z via Aldo Rossi. Henrik Almstadt (bliski współpracownik Ivana Gazidisa), Geoffrey Moncada (szef skautingu) i Daniele Bonera (członek sztabu szkoleniowego Stefano Piolego, cieszy się zaufaniem zawodników, kończy kurs trenerski UEFA Pro) mogą otrzymać szansę od niemieckiego działacza. 

Włoski dziennik dodaje, że 61-latek rozważa nawiązanie współpracy z byłym dyrektorem sportowym Milanu, Ariedo Braidą. Włoch miałby zostać konsultantem Rangnicka.

Komentarze

  • avatar
    Michał
    20 lat temu to byłby bardzo dobry pomysł, bo Braida nie był starym dziadkiem i nie wynajdywał różnego rodzaju 'mistrzów' :D
  • avatar
    MK92
    Jeżeli to prawda, dobrze to świadczy o Rangnicku, który choć jest pewny siebie, to nie kieruje nim pycha i chce mieć współpracowników lepiej znających od niego włoskie środowisko.