O Milanie okiem Di Marzio

O Milanie okiem Di Marzio

Gianluca Di Marzio przekazał kilka informacji związanych z Milanem. Oto, co włoski dziennikarz miał do powiedzenia.

- Wczoraj odbyło się spotkanie na linii Gazidis-Maldini. Tematem rozmów było zaplanowanie działań klubu na kolejną kampanię. Włoch powinien zostać w zespole Il Diavolo na kolejny sezon. Rola 52-latka nie powinna ulec zmianie. 

- Jutro powinny pojawić się pierwsze oferty kontraktów dla Gianluigiego Donnarummy i Zlatana Ibrahimovicia ze strony Milanu. 

- Giacomo Bonaventura nie znajduje się w planach zespołu Il Diavolo na kolejny sezon. Od 1. września, 30-latek będzie wolnym zawodnikiem i raczej nic już tego nie zmieni.

- Milan chciałby włączyć kartę Ricardo Rodrigueza w transfer Aleksey'a Miranchuka. 

Komentarze

 • avatar
  Kamilo
  Pomysł z transferem Miranchuka i oddaniem przy okazji RR jest dobry dla wszystkich stron. Loko szuka LO, bo Rybus odchodzi, RR byłby w rytmie meczowym przed Euro, a my byśmy nieco zbili cenę za Rosjanina.
 • avatar
  Michał
  Nie wiem co musialby zrobić Bonaventura, żeby zostać w Milanie... Zawsze trzyma sportowy poziom, nie ma z nim problemów, nie raz już ratował nam cztery litery. No chyba, że to Jack chce odejść, ale na to nie wygląda. Moim zdaniem lepiej dac większy kontrakt dla Bonaventury, nawet mimo tego, że ostatnio często łapie kontuzje, niż kupić jakiegoś placka z małą pensją w jego miejsce. On bez problemu znajdzie nowy zespół, gdzie będzie grał pierwsze skrzypce, a my będziemy żałować.
  • avatar
   BF
   On bez problemu znajdzie nowy zespół

   no jak widać Roma/Torino zrezygnowała z tego pomysłu bo chciał utrzymać zarobki z Milanu plus kontrakt na 3 lata ^

   We Wloszech z takimi warunkami finansowymi i długością kontraktu może być problem ;]