[23:34] Nieoficjalnie: Pioli pozostanie w Milanie

[23:34] Nieoficjalnie: Pioli pozostanie w Milanie

W ostatnich minutach pojawiły informacje od wielu insiderów, w tym od Vito Angele czy od Louisa Girardiego, w myśl których Milan zdecydował się na kontynuowanie współpracy ze Stefano Piolim. 

Jeśli chodzi o Ralfa Rangnicka, rozmowy zostały podobno zerwane i Niemiec pracuje nad podpisaniem nowej umowy z grupą Red Bull. Informacje te potwierdza m.in. Milannews.it.

Bezpośrednio po meczu lub jutro może pojawić się komunikat w sprawie Włocha.

[23:22] Sky Sport:

Stefano Pioli ma podpisać umowę do 30 czerwca 2022 roku. Obecny kontrakt obowiązuje do 2021 roku.

[23:34] Milannews.it: Milan zaproponował Ralfowi Rangnickowi posadę dyrektora technicznego. Milan jest zadowolony z pracy Stefano Piolego i wyraził chęć kontynuowania z nim współpracy. Niemiec nie zaakceptował tych warunków i zerwał negocjacje z ekipą Rossonerich. Taki stan rzeczy może oznaczać pozostanie Paolo Maldiniego i Frederica Massary w klubie.

Komentarze

 • avatar
  kusniak90
  Masakra. Ten klub nigdy się nie nauczy na błędach. Pioli jest ok na chwilę, ale kolejny sezon musi być stracony tylko później już nikt nie będzie chciał tego składać.
 • avatar
  pawel12908
  Cyrku ciąg dalszy
 • avatar
  MARCO VAN BASTEN
  Oj kiepsko to widzę. Oby ta nasza radość z gry nie skończyła się za szybko.
 • avatar
  Michał
  Może i tak, czas pokaże, ale faktem jest, że gramy najlepsza piłkę od kilku lat, a transfery Bobana i Maldiniego pomimo, że nie za jakieś ogromne kwoty, to były bardzo trafione. Jeszcze jedno takie mercato i na spokojnie wracamy od LM.
 • avatar
  MK92
  Nie wiem, co o tym wszystkim sądzić, bo to trochę jak grom z jasnego nieba... Jedno jest pewne - dziennikarze bardzo mało wiedzą o Milanie pod rządami Elliotta i trochę działają na podstawie poszlak. "Zaklepany" Rangnick to kolejny na to dowód po kilku niespodziankach w czasie ostatnich mercati.