MN: Zawodnicy, którzy mogą w styczniu opuścić Milan

MN: Zawodnicy, którzy mogą w styczniu opuścić Milan

Milannews.it postanowiło przyjrzeć się sytuacji kilku zawodników ekipy Rossonerich, którzy mogą w zimie zmienić otoczenie. Oto kandydaci do opuszczenia zespołu Il Diavolo:

Andrea Bertolacci:

Pomimo wielkich nadziei pokładanych przez Gattuso, 27-latek zawodzi w Milanie. Włoch jest głównym kandydatem do odejścia z Milanu. W tym sezonie 27-latek zagrał w 4 meczach, spędzając na boisku niecałe 140 minut. O zakontraktowaniu Bertolacciego myśli Genoa.

Umowa pomocnika z ekipą Rossonerich wygasa w czerwcu przyszłego roku.

Riccardo Montolivo: 

Były kapitan Milanu nie zagrał w tym sezonie ani jednej minuty. Włoch stracił na dobre w oczach Gattuso i nic nie wskazuje na to, aby to miało się w najbliższym czasie zmienić. Usługami 33-latka są zainteresowane m.in. Genoa i Bologna. Jego umowa z Rossoneri wygasa w czerwcu 2019 roku.

Antonio Donnarumma:

Brat Gianluigiego nie tak sobie wyobrażał powrót do Milanu. Poprzednie kierownictwo obiecało mu rolę pierwszego zmiennika w bramce Rossonerich, a na dzień dzisiejszy jest on najbliżej w hierarchii bramkarzy. Włoch będzie przeglądał w zimie oferty z Włoch i zagranicy. Nie tak dawno temu La Gazzetta dello Sport mówiła o tym, że 28-latka ma rozpatrzeć każdą formułę transferu do innego klubu.

Komentarze

 • avatar
  paranormalny
  Jeszcze Simic, Mauri, Zapata, Borini, Strinic i Halilovic. W ich miejsce kilku nowych, z których będzie jakikolwiek pożytek.
  • avatar
   Kamilo
   Zapata i Strinic powinni zostac, Mauri w obliczu kontuzji w pomocy też moglby zostac. W zimie ciężko o kogoś dobrego chocby na rezerwe.
 • avatar
  Pato
  LOL... to zdanie o Bertolaccim brzmi tak komicznie i ironicznie że cięzko się nie uśmiac..
  "Pomimo wielkich nadziei pokładanych przez Gattuso, 27-latek zawodzi w Milanie." :-D

  Plizzari powinien być drugim bramkarzem.