MN: Rewolucja w kierownictwie Milanu [Aktualizacja]

MN: Rewolucja w kierownictwie Milanu [Aktualizacja]

Milannews.it donosi, że Ivan Gazidis rozwiązał umowę Zvonimira Bobana z Milanem.

Oficjalny komunikat w tej sprawie powinien pojawić się w nadchodzących godzinach.

Zdaniem włoskiego serwisu, Paolo Maldini również ryzykuje utratą posady.

[Aktualizacja]

Fabrizio Romano informuje, że w nadchodzących dniach Zvonimir Boban powinien odejść z Milanu. Podobny los może czekać Paolo Maldiniego. Ivan Gazidis pracuje nad sprowadzeniem Ralfa Rangnicka.

Komentarze

 • avatar
  Konradza
  WTF? Chłop prawdę powiedział bo mu zależy na klubie i po stołku? Podobno miała być w końcu jakaś ciągłość i strategia, a na razie bajzel większy niż u Chińczyka.
  Wierzcie mi zaczynam tęsknić za Fassone i Mirabellim, wg mnie dawali większy spokój i profesjonalizm niż ten nadęty Gazidis.
  • avatar
   BF
   raczej chronienie stołka bo obrażone dupska przestraszyły się Rangnicka który ma od nich większe CV

   Po zwolnieniu Giampaolo, kiedy dostępny jest Rudi Garcia, Marcelino biorą sobie Pioliego ...

   w tym sezonie to Ciro Immobile ma tyle samo bramek co Milan w tym sezonie a bilans mamy -5 ... I nie widać by to się poprawiło
 • avatar
  MK92
  Smuci mnie brak jakiejkolwiek stabilizacji w naszym klubie. Boban tym głośnym wywiadem dla LGdS dał jasny sygnał, że to koniec jego pracy w Milanie. Paolo zapewne postąpi solidarnie i sam poda się do dymisji. Według mnie za szybko ich Elliott skreślił, ale przy tak wielkiej różnicy zdań ciężko sterować tym okrętem. Szkoda, że w taki sposób kończą się przygody z naszym klubem dawnych legend Rossonerich, zwłaszcza Maldiniego. Cóż, niech przybywa Ralf Rangnick i zaprowadza niemiecki ordnung w tym bałaganie.
 • avatar
  Dawać tego Rangnicka!
 • avatar
  Michał
  Żenujące. Pierwszy do wylotu powinien byc Gazidis. Konfliktowy typ, który za swoje nieudacznictwo obarcza winą innych.
  • avatar
   swiety33
   Też moim zdaniem to Gazidis jest głównym hamulcowym. Gościu chce robić drugi Arsenal czyli stawiać na małolatów i potem sprzedawać ich z zyskiem. To nie jest polityka klubu, który chce wrócić do europejskiej czołówki. Wydaje sie, że przedłużenie kontraktu przez Ibrę na nowy sezon staje pod znakiem zapytania. Zwłaszcza, że Ragnick też podobnie patrzy na futbol. Swoją drogą Maldini i Boban też mają sporo za uszami nieudanych decyzji, które negatywnie wpłynęły na klub, ale chyba można było z tym poczekać do końca sezonu i przekonać się jakim wynikiem się on zakończy.
  • avatar
   Michał
   Zgadzam się w 100%
 • avatar
  kusniak90
  Prawda jest taka że we 3 powinni się pożegnać z Milanem