MN: Kessie oddala się od Milanu

MN: Kessie oddala się od Milanu

Milannews.it donosi, że wiele wskazuje na to, że Franck Kessie zmieni w styczniu otoczenie.

Zawodnik nie czuje się dobrze w zespole Il Diavolo z powodu swojej obecnej sytuacji w klubie i coraz bardziej myśli o zmianie pracodawcy. Rossoneri chcieliby zarobić na piłkarzu przynajmniej 25 mln euro. Do tej pory 22-latek odrzucał wszelkie oferty, które pojawiły się ze strony innych klubów. O zakontraktowaniu pomocnika myśli między innymi AS Monaco i kilka klubów z Premier League, które w ostatnim czasie kontaktowały się z najbliższym otoczeniem piłkarza.

Komentarze

 • avatar
  Michał
  Ciekawe czy on w ogóle ma tyle lat naprawdę co oficjalnie.
 • avatar
  MK92
  Z niewolnika nie ma pracownika. Kessie od jakiegoś czasu zupełnie nic nie wnosił do gry Milanu. Co najwyżej stać go na walkę o przejęcie piłki, lecz i to jakby mu mniej się chciało wykonywać w ostatnich miesiącach. Nie wiem, może i rzeczywiście ten potencjał na poważnego pomocnika b2b w nim drzemie, ale jak na razie w Milanie tego nie udowodnił.
 • avatar
  kusniak90
  Mirabelli twierdzi, że życzy Napoli pozyskania Kessiego i byłby to transfer stulecia, bo to taki fantastyczny piłkarz.. moim zdaniem może grać dobrze, ale jak widziałem jak bezradnie nie potrafił przyjąć piłki i odbijała mu się od piszczela lub kolana to twierdzę, że to ligowieć średniej maści.