Milan nawiązał do niechwalebnego wyczynu z przeszłości

Milan nawiązał do niechwalebnego wyczynu z przeszłości

Wczorajsza porażka z Fiorentiną sprawiła, że Milan nawiązał do jednego ze swoich niechlubnych rekordów ze swojej historii.

Po 6 kolejkach, Rossoneri zdobyli tylko 6 punktów, na które złożyły się 2 zwycięstwa i aż 4 porażki. Po raz ostatni taki stan rzeczy miał miejsce w sezonie 1938/1939.

Komentarze

 • avatar
  paranormalny
  Giampaolo jak na razie jest najgorszym trenerem ostatnich lat, nawet Nutella czy Pippo byli chyba lepsi.
 • avatar
  Bartol
  Marco Gram se w Polo......
 • avatar
  Przemek1899ACM
  Nie wiem czy zmiana trenera coś w ogóle da, skoro w pomocy biegają takie karykatury piłkarzy ?! ☹️
  Wydaje mi się, ze trzeba czekać do stycznia i dopiero zmieniać trenera i usunąć ze składu Szrot, bo i tak nic by z tego nie było ... tak mi się wydaje .
  Ogólnie to podziękowałbym Suso, Karczanoglu, Biglii, Kessie, Calabrii
  • avatar
   Calabrii? I kto będzie biegał na prawej, Pepe Reina? Szklanego Contiego nie liczę...
  • avatar
   Pato
   ...i znów ten Kessie, Kessie powinien zostać bo bez niego robi się tylko gorzej tak jak wczoraj, a miejsce Calabrii jest na ławce, grać powinien własnie szklany Conti , przede wszystkim wylecieć powinien Suso, Milan nie ma lidera a liczy na kogoś kto się nie sprawdza... na jego miejsce powinien przyjść rozgrywający z prawdziwego zdarzenia, do tego doświadczony..
  • avatar
   Przemek1899ACM
   No musza kogoś kupić za niego, bo jak dla mnie z nim i Suso, to prawej str nie mamy ..
   jeden lata jak głupi i piłki dobrze wrzucić nie umie, a drugi jest wolny i jak dobrze do niego podejdą to oddaje do obrońców
  • avatar
   Tigrrus#17
   Nie powiedziałbym, żeby nasza pomoc była tak słaba. W sensie jajek oczywiście nie urywa, ale na papierze i w stosunku co prezentowali wcześniej, nie są to tak źli piłkarze jak to teraz wygląda.
   Na moje trener do zmiany na już, bo zdecydowanie on ponosi największą winę za obecną grę. Dać na ławkę w reszcie kogoś w miarę możliwości uznanego i dopiero wtedy określić kto zostaje, a kto out. Dopiero wtedy planować zimowe okienko.
 • avatar
  Swoją drogą, każdy tutaj (ze mną włącznie) jechał po Biglii i chciał Bennacera. To i dostaliśmy Bennacera, dwa karne sprokurowane. Biglia - cytując popularne powiedzonko - gra "ch*owo ale stabilnie". Patrząc na naszą kadrę na papierze nie wygląda to źle, bo zawodnicy mają potencjał, w innych klubach jakoś grali na wysokim poziomie. Przychodzą do nas i... no właśnie, "trener" ich w taki sposób ustawia że gramy gorzej niż Benevento dwa sezony temu (a i tak ugrali na nas 4 punkty przecież).
  Każdy widzi kto jest winny... każdy poza zarządem :>
 • avatar
  MK92
  Ta statystyka dobrze obrazuje nasz fatalny stan. Ponadto już od dwóch lat nie zanotowaliśmy trzech porażek pod rząd w lidze. Źle się dzieje.