Milan myśli o byłym reprezentancie Niemiec

Milan myśli o byłym reprezentancie Niemiec

Sky Sport UK informuje, że Mesut Özil powinien w styczniu opuścić Arsenal. Jednym z powodów takiej decyzji ma być fakt, że Turek nie znajduje się w planach Unaia Emery'ego na ten sezon.  

Sytuację może wykorzystać Milan, który zdaniem brytyjskiego oddziału Sky, mógłby pozyskać 30-latka na bardzo dobrych warunkach. O zakontraktowaniu byłego reprezentanta Niemiec myśli m.in. Napoli i Inter. 

 W tym sezonie Özil rozegrał tylko 2 spotkania, spędzając na boisku 142 minuty. W tym czasie nie zdobył żadnej bramki i asysty. Jego obecna umowa obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku, na mocy której zarabia około 18,8 mln euro netto za sezon. Sky Sport UK twierdzi, że zawodnik mógłby zgodzić się na redukcję swoich dotychczasowych zarobków w przypadku zmiany pracodawcy.

Komentarze

 • avatar
  Bernardos1983
  18,8 zarabia to na ile by się zgodził, na 15mln smiech na sali!!!
 • avatar
  Vol'jin
  Już widzę jak Ozil zjeżdza z pensji o 70-80% xD
 • avatar
  hyhy. nie dosc, ze to drugi Suso, czyli niewiele z jego gry wyniknie, to jeszcze inkasuje pobory 10 razy wieksze od Suso. poza tym Ozil na wyzszym poziomie jest juz skonczony. bezproduktywny gracz.
 • avatar
  Kamilo
  Jak pójdzie do Interu to Conte moze3go odbudować. Już Alexis zaczyna sie odradzać i wiadomo że Conte ma rękę do zawodników, ale Ozil u nas przy Giampaolo sie raczej nie odrodziłby
 • avatar
  Krzywy
  Nie wiem jak zarząd to zrobi, ale powinien Suso sprzedac za te 30 baniek jak najszybciej. To odblokowałoby klub na zimowe mercato (Susowicz niewiele kosztował, wiec sprzedarz wyjdzie z dużym zyskiem - to sie liczy przy ffp). Powinni, jesli chcą trzymac tego trenera, kupic mu takiego rozgrywajacego jakiego chce. To, że nie przepadam za tym szkoleniowcem, nie znaczy, że przy zawodnikach, którzy czają co trener do nich mówwi i czego oczekuje, nie mógłby wdrożyc pewnych schematów i swojej wizji. Ofensywny srodkowy pomocnik jest trenerowi potrzebny! Panie Maldini, Panie Boban, Panie Gazidis - mam nadzieję, że to czytacie! :)
  PS. Ozil do Chin
 • avatar
  kusniak90
  Jest tylu piłkarzy a zainteresowanie wypalonymi albo młodymi niedoświadczonymi piłkarzami. Oczywiście pewnie plota, ale w każdej jest ziarno prawdy.. weźcie wreszcie na target dobrych piłkarzy !