MF: Wydatki Elliottu wobec Milanu

MF: Wydatki Elliottu wobec Milanu

Milano Finanza informuje, że do tej pory Elliott przeznaczył ponad 650 mln euro na funkcjonowanie klubu z via Ald Rossi.

Kwota ta wzrośnie co najmniej o 5 mln euro netto za sezon w związku z zatrudnieniem Ralfa Rangnicka. 

Włoski serwis dodaje, że Milan może przeznaczyć nawet 120-160 mln euro (po uwzględnieniu potencjalnej sprzedaży niektórych zawodników) na letnie wzmocnienia.

Komentarze

 • avatar
  paranormalny
  120-160 mln robi wrażenie, oby to były dobrze wydane środki, a możemy nieźle się wzmocnić na wielu pozycjach. Przede wszystkim ktoś do Romka na środek i na prawą obronę, tej klasy co Theo. Do tego jakiś klasowy napadzior, środkowy pomocnik i kilku młodych na ławkę do rotacji.
  • avatar
   Paolo03
   Młodych już mamy nadmiar
 • avatar
  kusniak90
  Młodych już właśnie nie trzeba. Zobacz jak Ibra robi różnicę w mentalności młodszych i potrafi ustawić drużynę. Takich też potrzeba. Myślę, że jeśli zostaną wszyscy najważniejsi piłkarze, to należałoby sprowadzić stopera, jednego rozgrywającego i kogoś na skrzydło jeśli zostanie Ibra i Rebić.
  • avatar
   paranormalny
   Jeśli Zlatan zostanie to w zupełności wystarczy jako autorytet w szatni, poradzi sobie ze wszystkimi. Na ławkę lepiej dać młodych, z niskimi pensjami i ambicjami, żeby przebić się do pierwszego składu. Tacy jak Biglia albo kiedyś Monto nie są nam potrzebni. Najlepszy przykład to Saelemaekers, tanio kupiony, niska pensja, a zdolny i ambitny, nie kręci nosem, że posiedzi kilka meczów, a jak dostanie szansę, to wykorzysta ją.