Melli: Milinković-Savić bliski przejścia do Milanu

Melli: Milinković-Savić bliski przejścia do Milanu

Włoski dziennikarz, Franco Melli wypowiedział się dla Radio Radio na temat plotek łączących Sergeja Milinkovicia-Savicia z dołączeniem do Milanu. Oto, co żurnalista miał do powiedzenia w tej sprawie:

Milan i Lazio prawie zamknęli transfer Milinkovica-Savica do zespołu Rossonerich w styczniu za 70 mln euro

Komentarze

 • avatar
  milanista28
  to by bylo cos. Moze SMS gra gorze w tym sezonie gdyz chce wymóc na Lotito jego sprzedaz za nizsza kwote niz 150 mln euro ktorej żąda Lotito. No ,ale jak blisko mercato tak wiele spekulacji. ysle ze predzej go Inter kupi.
 • avatar
  Renzo1984
  Taki sam news pojawił się w końcówce ostatniego letniego mercato. Ostatecznie nic z tego nie wyszło. Uwierzę jak zobaczę.
  • avatar
   Jacubinho7
   W kwestii newsów:
   serwis acmilan24.com dostarcza jedynie informacji pochodzących z włoskich i zagranicznych mediów. Nigdy nie można być w 100 % pewnym czy jakiś news jest "pewniakiem" czy to nie jest czyjś wymysł stworzony w oparciu o czyjej słowa lub od tak plotka z powietrza. Pewniak to jest informacja typu "OFICJALNIE" albo jak jakiś działacz klubowy powie coś wprost. My i tak staramy się nie wrzucać szrotu z takich "perełek" jak np. calciomercato.com, Daily Mail, Marca, Don Balon itp, bo zwyczajnie nie chcemy siać fermentu wśród fanów Rossonerich.
  • avatar
   Michał
   David Suazo był official :) Sissoko od zębów chyba też