Mediaset: Możliwa wymiana na linii Milan-Juventus

Mediaset: Możliwa wymiana na linii Milan-Juventus

Mediaset informuje, że w przypadku objęcia Juventusu przez Maurizio Sarriego, włoski szkoleniowiec może sięgnąć po Pepe Reinę. 

Hiszpan mógłby zostać włączony w wymianę w oparciu o wypożyczenie między klubami. Reina trafiłby na Allianz Stadium, zaś w przeciwnym kierunku powędrowałby Mattia Perin. 

Komentarze

 • avatar
  darasmilanista
  całkiem spoko wymiana jeśli miałaby rzeczywiście dojść do skutku.. a jeszcze przy tych wszystkich spekulacjach odnośnie walki PSG o Donnarumme, Perin wydaje się dobrym rozwiązaniem..
 • avatar
  Pato
  No jeszcze tylko kwota za Perina, ciekawe ile.. ale ogólnie byłbym na tak, na dokładkę Buffona ;-p i można by zarabiając dziesiątki milionów. Mieć 3 świetnych bramakrzy, którzy by się uzupełniali. Plizzari, Perin i Gigi. ;-p
 • avatar
  casusius
  Pizzari nie zgodzi się na trzeci wybór.
  Świetny występ na MŚ (jak narazie) już w wywiadach mówi, że chce grać więcej.
  Szczerze... Jeżeli mam wybrać pomiędzy Perinem a Alessandro Plizzari'm
  to zdecydowanie wolę wychowanka Milanu .
 • avatar
  paranormalny
  Jeśli jest rzeczywiście taka szansa, to brać Perina, sprzedać Donka i mamy wtedy dwóch młodych zdolnych bramkarzy, czyli Perina i Plizzariego, którzy będą rywalizować o miejsce w bramce. Reina jak na rezerwowego bramkarza zarabia stanowczo za dużo.
 • avatar
  Jachu1899
  skoro mamy Plizzariego to w obliczu sprzedania Dollara czemu mieli byśmy mu nie dać szansy?? przy Gianpoolo i tyak będziemy w środku tabeli ięc niech się ogrywa - w końcu Gigi dostał swoja szanse dużo wcześniej