Mediaset: Donnarumma zaoferowany Liverpoolowi

Mediaset: Donnarumma zaoferowany Liverpoolowi

Mediaset informuje, że kilka godzin po finale Ligi Mistrzów, Mino Raiola nawiązał kontakt z działaczami Liverpoolu. Tematem rozmów miał być transfer Gianluigiego Donnarummy na Anfield.

Włoski kanał donosi, że decydenci zespołu The Reds są gotowi rozpocząć negocjacje z Milanem w sprawie pozyskania 19-latka, jednak ich oferta za rosłego bramkarza ekipy Rossonerich nie powinna być zbyt wysoka. Mówi się, że finalista tegorocznej edycji Ligi Mistrzów może zaoferować co najwyżej 40 mln euro za Donnarummę. Taka propozycja z pewnością nie zainteresuje klub z via Aldo Rossi, które oczekuje za swojego wychowanka 70 mln euro.

Informacje te potwierdza Tuttosport.

Komentarze

 • avatar
  MK92
  Jak widać, więcej niż 40 milionów euro w tym momencie za Donnarummę nie dostaniemy. Tyle samo oferowało ponoć PSG.
 • avatar
  adamos
  Agent zaoferował piłkarza pomimo braku zgody macierzystego klubu... PARANOJA, CYRK itd. A zawodnik tez ponoć nie chce Nas opuszczać.
 • avatar
  paranormalny
  Dollar w finale Coppa Italia zrobił błędy na poziomie Kariusa, więc nie wiem czy to dla nich dobra opcja. Wynegocjować 50 i niech idzie.
 • avatar
  darasmilanista
  oby już nigdy więcej żadnych piłkarzy spod skrzydeł tego grubszego pana...
 • avatar
  kusniak90
  Dokładnie za 40 mln go nie sprzedawać my mamy na nim zarobić. Rok cyrku, szantaże, kontrakt za 6.5 mln, brejdak w doczepce i męka z Raiolą jest warte trochę więcej. 70 i proszę bardzo brata w pakiecie mogą zabrać, a jak nie to powinien zostać i walczyć o miejsce bo na razie to Reina wydaje się lepszym bramkarzem.
 • avatar
  marcin 7
  Moim zdaniem Dollar powinien odejść jest pazerny na kasę , może to tez wina ludzi jakimi się otacza ale tak będzie lepiej . Wiadomo młodość ma swoje prawa ale bez przesady , a na jego miejsce sprowadzić Polskiego bramkarza np . Było by to z korzyścią dla zespołu i Polaka