Mazzarri: Gattuso wykonuje świetną robotę

Mazzarri: Gattuso wykonuje świetną robotę

Walter Mazzarri wziął udział w konferencji prasowej przed meczem z Milanem. Oto, co trener Torino miał do powiedzenia na temat ekipy Rossonerich: 

Gattuso wykonuje świetną robotę. Wiem, że presja w niektórych klubach potrafi zrobić niezwykłe rzeczy. Pomimo wielu urazów jego zespół radzi sobie naprawdę dobrze co zasługuje na pochwałę. Milan przegrał w tym sezonie u siebie tylko z Juventusem. Jeśli chcemy odnieść korzystny rezultat, musimy rozegrać wielkie spotkanie.

Mieliśmy co prawda mniej czasu na przygotowanie, ponieważ w niedzielę graliśmy w Pucharze Włoch, ale postaramy się pokazać z jak najlepszej strony w niedzielnym spotkaniu.

To prawda, że Milan ma wielu kontuzjowanych zawodników, ale w swoich szeregach mają Higuaina, Suso, Kessie, Cutrone czy Calhanoglu. Milan to bardzo silny zespół.

Porównanie Falque z Suso? Są to dwaj zawodnicy o podobnej charakterystyce.

Komentarze

  • avatar
    Slaviio
    o Mazzarrim można powiedzieć podobnie Mam nadzieje na 3 punkty jutro wieczorem
  • avatar
    Krzywy
    Ważne bedzie utrzymanie środka pola i pelna koncentracja przy stałych fragmentach, bo jak bedzie torino przechodzić, to nasz zaimprowizowany środek obrony może mieć kupe w majtach. Mocno licze na dobry mecz pelny walki i 3 pkt dla Milanu!