Massara: Uznaliśmy, że najlepszym rozwiązaniem będzie zakończenie współpracy z Giampaolo

Massara: Uznaliśmy, że najlepszym rozwiązaniem będzie zakończenie współpracy z Giampaolo

Frederic Massara wziął udział w prezentacji Stefano Piolego na stanowisku pierwszego trenera Milanu. Oto, co dyrektor sportowy Milanu miał  do powiedzenia.

Co poszło nie tak z Giampaolo?

Zastanawialiśmy  się nad rzeczami, które nie działały tak jak należy. Uznaliśmy, że  istnieje spore pole do poprawy i najlepszym rozwiązaniem będzie  zakończenie współpracy z Giampaolo. Uważamy, że Pioli może rozwinąć nasz zespół. 

Komentarze

 • avatar
  paranormalny
  Jeśli nie rozwinie, to na koniec sezonu cały zarząd do dymisji, razem z tym waszym wynalazkiem.
  • avatar
   Bernardos1983
   ZACZYNA SIĘ, przecież sami chcieliście więc teraz się trzeba cieszyć a nie marudzić....
  • avatar
   paranormalny
   Ale o co chodzi? Osobiście nie chciałem ani Giampaolo ani Piolego, więc nie do mnie proszę z tym komentarzem. A jeśli zarząd nie potrafi zakontraktować dobrego szkoleniowca, to powinien sam podać się do dymisji.
  • avatar
   Bernardos1983
   chodzi o to że zawsze będzie źle co by w tej chwili nie zrobili będą beee dla wielu z was, pogódźmy się właśnie w takim miejscu jest nasz klub na ten moment i musimy być cierpliwi... liczmy na to że może cud nastąpi, tyle nam zostało w tym całym szaleństwie które nam fundują!!!
  • avatar
   paranormalny
   Wystarczyłoby zatrudnienie dobrego trenera, z odpowiednim doświadczeniem i sukcesami w największych klubach, tylko tyle, wszyscy byliby zadowoleni.
  • avatar
   Bernardos1983
   Najłatwiej jest napisać wystarczy zrobić to, wystraczy zrobić co innego a może tego akurat w tej chwili nie da się zrobić i probują zrobić coś z nieczego bo nasz ukochany klub na wielu płaszczyznach swojego funkcjonowania został zaniedbany przez ostatnie lata i wymaga naprawy ale to wszystko wymaga czasu, bądźmy cierpliwi... Dajmy mu szanse, dajmy im szanse a może nasza wiara w nich zstanie wynagrodzona już w tym sezonie :-)
  • avatar
   paranormalny
   Dlatego napisałem, że "jeśli nie rozwinie", to wtedy zarząd do wymiany. Oby mu się udało, ale mam co do tego wątpliwości. Mieli innych trenerów do wyboru, zarówno przed sezonem, jak i teraz, pierwszy raz wybrali nieudanie, drugi wybór zrobili teraz, jeśli będzie równie nieudany, to raczej powinni zacząć od siebie, niż od trzeciego podejścia.
 • avatar
  kusniak90
  Uważaliście że Giampaolo też może rozwinac ;D
  Jak dla mnie śmiech na sali.. Pioli to poziom Giampaolo. Zarząd nie wiem czy nie chce czy nie widzi, że to się nie uda..
 • avatar
  casusius
  W tym wszystkim najgorsze jest to, że ponoć fundusz wyraził zgodę na zatrudnienie trenera ,, high cost" .
  A co wyszlo....(Panie Turek kończ pan ten mecz).
  • avatar
   swiety33
   No i wszystko się zgadza. Pioli plus Giampaolo to już nie jest taka taniocha :), a na przełomie roku może dojdzie do tego trzeci, "high cost" jakiego od czasu Allegriego nie było :)