Mancini: Patrick na razie zostanie w drużynie U-21

Mancini: Patrick na razie zostanie w drużynie U-21

Roberto Mancini wypowiedział się dla Radio 1 na temat Patricka Cutrone. Oto, co trener reprezentacji Włoch miał do powiedzenia:

Patrick jest bardzo młodym zawodnikiem. Na razie zostanie w drużynie U-21. Na ten moment trudno jest zabrać któregoś zawodnika z kadry Di Baggio. Nie chcemy osłabiać ich kadry, tym bardziej, że ona również walczy o pewne cele. Cutrone będzie jednak pod naszą stałą obserwacją. Być może powołam go w stosownym czasie, szczególnie jeśli dalej będzie strzelał z taką częstością jak obecnie.  

Komentarze

 • avatar
  Kamilo
  Cutrone, który walczy za trzech, moim zdaniem jest zawodnikiem do podstawy dorosłej reprezentacji. Skoro Lasagna dostaje swoje szansy to czemu Patrick mialby nie zagrac w kadrze? Obok Immobile to najlepszy włoski napastnik na ten moment.
  • avatar
   KAKA22
   Zgadzam się. Cutrone nadaje się do pierwszej reprezentacji. Szczególnie ze pozycji napastnika nie maja zbyt dobrze obsadzone a swoją ostatnia postawa na pewno zapracował na miejsce w dorosłej reprezentacji .
  • avatar
   adamos
   Zgadzam się z kolegami U21 to już nie jest jego poziom...
 • avatar
  Michał
  Tak po prawdzie, to jeśli ktoś powinien się znaleźć w u21 a nie w pierwszej drużynie to właśnie Mancini. Ale może to i lepiej dla Milanu, dla kadry niekoniecznie.