Maldini: Rangnick? Niech zapozna się z ogólnymi zasadami szacunku

Maldini: Rangnick? Niech zapozna się z ogólnymi zasadami szacunku

Paolo Maldini wypowiedział się dla ANSA na temat Ralfa Rangnicka. Oto, dyrektor techniczny Milanu miał do powiedzenia.

 Nigdy nie rozmawiałem z Rangnickiem. Nie wiem, na jakiej podstawie są oparte jego oświadczenia. Właściciele klubu nic mi nie powiedzieli na ten temat. Muszę jednak poczynić pewne uwagi. Nim nauczy się języka włoskiego, chciałbym udzielić mu pewnej rady. Niech zapozna się z ogólnymi zasadami szacunku, ponieważ jego koledzy po fachu, którzy stawiają dobro Milanu ponad jego zawodową dumę, chcą pomimo wszelkich trudności zakończyć jak najlepiej ten sezon.

Komentarze

 • avatar
  Michał
  Odbieram to tak, że Maldini po sezonie odejdzie i o tym dobrze wie. Ogromna szkoda. Ale z tym, że Rangnick mógłby się powstrzymać przed podsycaniem medialnych plotek do zakończenia sezonu ma całkowitą rację.
  • avatar
   kusniak90
   Myślę podobnie jak Ty.
  • avatar
   MK92
   No nie wiem, ja na miejscu Paolo raczej kierowałbym swoje pretensje w kierunku Gazidisa niż Bogu ducha winnego w tej całej sytuacji Rangnicka, który i tak wymiguje się jak może od konkretnej odpowiedzi na temat kontaktów z Milanem. Ogółem w tej sytuacji najbardziej żal tego, że Maldiniemu powierzono od razu tak poważne kompetencje i niestety nasza legenda nie podołała temu zadaniu. Lepiej by się stało, gdyby Paolo pełnił funkcję zbliżoną do tej obecnej Zanettiego w Interze. Przykre to wszystko dla kibica.
  • avatar
   kusniak90
   Mi tylko chodzi, że do końca sezonu jeśli jeszcze będzie w ogóle a zapowiada się że tak powinni dać spokój z komentarzami na temat zmian na następny sezon. Maldini powinien polecieć, albo przynajmniej zostać w innej roli. Pioliemu też mimo wszystko się szacunek należy, gość jest w porządku a to że wszedł w mega ciężkim okresie do drużyny to nie ma co mieć pretensji.
 • avatar
  MK92
  Paolo nie wytrzymał. Po tej wypowiedzi sprawa jest już chyba jasna. Rangnick od nowego sezonu jako szef całego pionu sportowego Milanu. Trzymam kciuki za powodzenie tego pomysłu. Z całym szacunkiem dla Maldiniego, ale w roli dyrektora się nie sprawdził.
 • avatar
  KAKA22
  Maldini tutaj odnosi się do zwolnienia Bobana i tego, ze po sezonie sam odejdzie, bo po takiej wypowiedzi chyba nie możemy spodziewać się niczego innego.