LGdS: Rebić wyceniony

LGdS: Rebić wyceniony

La Gazzetta dello Sport informuje, że Eintracht Frankfurt wycenił kartę Ante Rebicia na 40 mln euro.

Kwota jest zdaniem ekipy Rossonerich za wysoka i będą oni dążyć do jej obniżenia. Zespół Il Diavolo ma nadzieję, że okres pandemii wpływa pozytywnie na ostateczną wycenę karty Chorwata. 

Jeśli chodzi o indywidualny kontrakt, 26-latek zarabia 3 mln euro netto za sezon i raczej nie powinno być problemów z osiągnięciem porozumienia z samym zawodnikiem. 

Rebić został wypożyczony do Milanu do 30 czerwca 2021 roku.

Komentarze

 • avatar
  Michał
  Myślałem, że kwotę opcji wykupu ustalono przed transferem :o
  • avatar
   Jacubinho7
   Włoskie i niemieckie media zaraz po zakończeniu transakcji sugerowały, że Milan ustalił opcję wykupu Chorwata na 25 mln euro. Po jakimś czasie dyrektor sportowy Eintrachtu, Bruno Hübner zaprzeczył tym doniesieniom:

   https://acmilan24.com/news/hubner-transfery-silvy-i-rebicia-sa-niezalezne-od-siebie
 • avatar
  Jachu1899
  a to nie było ustalone z góry ze płacimy 30 i Eitraht 30 za A. Silve, czyli jak oba kluby sie zdecydują wyjdzie wymiana 1 do 1 ?!!
 • avatar
  Levy291178
  Przepraszam, a gdzie my się spieszymy? Mamy go na jeszcze jeden rok i czy przypadkiem nie będzie mu się kończył kontrakt z Eintrachtem? Ja bym poczekał chyba, że musimy się już teraz określić, ale 40 to stanowczo za dużo.
 • avatar
  Pato
  hahahaha... czemu nie od razu 65mln? ...a zupełnie przypadkiem grająć dziś w pesa Eintrachetem, strzeliłem gola Silvą i tak sobie pomyslałem.. że, ech.. Milan pozbył sie Piątka i nie ma zmiennika dla Ibry.. to może jednak Silva wróci.. żeby stworzyć "trio na przyszłośc" z Leao i Paquetą ;-) ..kto wie, jeżeli kwota za Rebićia nie ustalona, to chyba za Silvę też nie.. może się jeszcze okazać ze Silva wróci... :-D lol..