LGdS: RB Lipsk wycenił Wernera

LGdS: RB Lipsk wycenił Wernera

La Gazzetta dello Sport podała do wiadomości, że Milan kontaktował się w ostatnim czasie z działaczami RB Lipsk w sprawie możliwości sprowadzenia na San Siro, Timo Wernera.

W odpowiedzi na to zapytanie, niemiecki zespół przedstawił swoje oczekiwania finansowe co do karty 22-latka. Drużyna z Lipska może wyrazić zgodę na odejście Niemca o ile zainteresowany jego usługami klub zaoferuje 70 mln euro. Klub z via Aldo Rossi póki co nie zamierza wydawać takiej kwoty za napastnika, tym bardziej przed werdyktem UEFA.

W poprzednim sezonie, Werner zdobył 21 bramek i zaliczył 10 asyst w 45 spotkaniach.

Komentarze

 • avatar
  KAKA22
  70 to zdecydowanie zbyt duzo. Mysle, ze 50 max. to bylaby dobra cena biorac pod uwage te liczbe 21 bramek i jego wiek. Dobry napastnik, dynamiczny. Takich sie przyjemnie oglada.
 • avatar
  paranormalny
  70 to teraz normalna cena za takiego napastnika, tym bardziej, że na brak ofert na pewno nie będą narzekać, to jeden z lepszych młodszych napastników dostępnych teraz na rynku. Pytanie czy on by w ogóle chciał do nas przyjść, czy nie przejdzie czasem do Bayernu jak Lewy odejdzie.
 • avatar
  Flister Demiurg
  Werner 21 bramek i zaliczył 10 asyst w 45 spotkaniach - 22 lata 70 mln
  Cutrone 18 bramek i 6 asyst w 46 spotkaniach - 20 lat, ciekawe na ile nasi łysi wyceniają Patricka?

  Poza tym Werner na bank trafi do Bayernu za Lewusa
 • avatar
  Szewczen7
  To byłoby dobre wzmocnienie mysle, zw napastnik na miare oczekiwan 20 bramek w sezonie, ale jak czytam, ze 70 mln to zbyt duzo i nie mamy zamiaru tyle wykladac za nikogo to troszke mnie to zasmuca bo niestety ale zeby miec kogos pewnego w swoich szeregach trzeba siegnac do kieszeni i nie zalowac a to moglaby byc inwestycja na lata
 • avatar
  MK92
  Mamy swojego Cutrone. Nam trzeba doświadczonego napastnika.