LGdS: Piątek może odejść z Milanu

LGdS: Piątek może odejść z Milanu

La Gazzetta dello Sport informuje, że Krzysztof Piątek może w styczniu zmienić otoczenie.

Polak ma czas do przerwy zimowej na powrót do właściwej dyspozycji. Jeśli tak się nie stanie, 24-latek może zostać wypożyczony do innego klubu. Sprzedaż napastnika raczej nie wchodzi w grę, ponieważ trudno byłoby odzyskać pieniądze sprzed roku (zimowe mercato rozpocznie się w styczniu przyszłego roku). Zainteresowanie usługami Piątka wyraża Genoa.

 W tym sezonie napastnik rozegrał 12 spotkań i spędził na boisku 788 minut. W tym czasie zdobył tylko 3 bramki. Jego umowa z obecnym pracodawcą obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku.

Komentarze

 • avatar
  Konradza
  W tym Milanie to nawet Lewandowski przestałby strzelać... POMOCNIKÓW Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA TU TRZEBA!!!!!
  • avatar
   MK92
   Nie do końca się zgodzę. Owszem, istnieje u nas duży problem z kreacją nie od wczoraj, ale prawda jest taka, że w tym sezonie Piątek zmarnował już kilka, jak nie kilkanaście bardzo dobrych okazji na zdobycie bramki - choćby w ostatnim starciu z Juve po fantastycznym dograniu Suso. Ponadto ma duże problemy techniczne oraz oddaje strzały z nieprzygotowanych pozycji. Nasz rodak zaliczył ogromny zjazd formy w stosunku do sezonu ubiegłego, gdy potrafił strzelić bramkę z obrońcą na plecach z zamkniętymi oczami. Albo się radykalnie poprawi w najbliższych tygodniach, albo na początku 2020 roku trzeba będzie się poważnie zastanowić nad jego przyszłością w Mediolanie.
  • avatar
   Paho11
   Mi się wydaje że gdyby zestawić największe gwiazdy z Europy to po pewnym czasie też by przestali zdobywać punkty. Ktoś zaczarowal Milan i nasi piłkarze nie wiedzą jak się gra. Każdy talent zostaje zjedzony przez "raka" który się zagniezdzil na poziomie zarządu, sztabu. To jest nieprawdopodobne że tak wielki klub z taką szkółka, z takim zapleczem, z wieloma wyszkolonymi ludźmi zaczął funkcjonować jak polamatorska drużyna. Jakby ktoś cała wiedzę i doświadczenie ukradł w nocy podczas snu. Po prostu reset całkowity mózgu. Naprawdę żal na to patrzeć a jednocześnie nie mam sumienia odpuścić żadnego meczu ludzac się że każdy następny może być odrodzeniem.
 • avatar
  ogolnie trzy czynniki o tym decyduja. slaba forma calej druzyny, ktora przeklada sie na jego indywidualny zjazd formy i niskie morale. po drugie, niewielka ilosc podan co jest konsekwencja pierwszego, czyli slabej formy druzyny. a po trzecie, slabe przygotowanie fizyczne Piatka do sezonu, co rowniez wiaze sie z pierwszym, bo jesli cala ekipa nie jest w gazie, to wszystko sie przeklada na indywidualne oceny.
  .
  jednak takie jest zycie. nie zacznie strzelac znowu seryjnie, to media i eskperci szybko go zaszczuja. i nikt nie bedzie patrzyl na to, jaka jest tego przyczyna, nawet najbardziej racjonalna...
 • avatar
  Michał
  A na Facebooku ACMilan24.com jest płacz o treści "jak wypożyczą Piątka, to nigdy nie obejrzę już Milanu" :D chyba szykuje się odpływ sezonowcow jeszcze większy, niż po sprzedaży Ronaldinho
 • avatar
  kusniak90
  Piątek jest bez formy ok to się zgadza, ale brak pomocników o większej kreatywności i dograniu piłki do napastnika nie pomaga, ale skoro taki Higuain sobie nie potrafił poradzić a w innych klubach bramki strzela, to znaczy że jest jednak coś nie tak..
  • avatar
   Michał
   Higuain strzelal w Czelsi i teraz w Juventusie podobnie jak u nas.
  • avatar
   matisiek980115
   Tylko jego gra u nas wolała o pomstwe do nieba a teraz w Juve czy w Chelsea więcej dawał i daje drużynie poprzez zachowanie i samych podaniach, u nas robił to opornie . czy problemy Silvy czy cutrone to też oni są słabi czy to raczej wina całego zespołu, bo silva też ciekawie biegał i myślę że z mądrzejszą pomocą mogliby i Higuain i Andre i Cutrone tak jak teraz Piątek zrobić o wiele więcej. To tylko moje zdanie.