LGdS: Odrzucona oferta za Tonalego

LGdS: Odrzucona oferta za Tonalego

La Gazzetta dello Sport donosi, że Milan zaoferował 25 mln euro za Sandro Tonalego.

Oferta ta została odrzucona przez Brescię. Na ten moment, faworytem w walce o podpis 20-latka jest Inter.

Komentarze

 • avatar
  taurus-95
  Myślałem, że Milan już go sobie odpuścił i Sandro jest praktycznie w Interze. Bardzo ciekawa opcja by była dla Bakayoko i Torreiry .
  • avatar
   UEFA
   Oczywiście, ale raczej nie realna. Inter daje 35 nie dziwne ze odrzucili. Ja Bakayoko i Torreira na zmienników Beny i Kessiego nie pogardził bym
 • avatar
  MK92
  Coś czuję, że po zatrudnieniu przez Juventus Pirlo, którego następcą we włoskiej piłce został namaszczony Tonali, młody pomocnik Brescii może ostatecznie wylądować w Turynie. W każdym razie nie wydaje mi się, by trafił do naszego klubu.
  • avatar
   Krzychu
   Na pewno składałoby się to w logiczną całość - tam przydałby się zastrzyk świeżej krwi do rozgrywania piłki, a kto nadaje się do tego lepiej niż "nowy Pirlo" pod batutą takiej legendy.
   Moim zdaniem u nas Tonali nie jest niezbędny - Milan ma potencjalnych dobrych wychowanków (Pobega, Brescianini), może próbować ściągnąć Bakayoko, mógłby wrócić Locatelli za mniejsze pieniądze, w plotkach pojawia się Roca, jest z kogo wybierać.
 • avatar
  paranormalny
  Powinniśmy podbić do tych 35mln, kogo jak nie jego trzeba nam najbardziej? Rozgrywający, już ograny, wielki talent, Włoch i bardzo młody, zakup na długie lata, niech walczą o jego podpis. Jak przejdzie do juve albo interu, będzie po kilku latach dla nas nieosiągalny.