LGdS: O spotkaniu na linii Milan-Calvarese

LGdS: O spotkaniu na linii Milan-Calvarese

La Gazzetta dello Sport informuje, że dzisiaj rano doszło do spotkania pomiędzy przedstawicielami Milany, a sędzią meczu Fiorentina vs Milan, Gianpaolo Calvarese

Celem spotkania była próba wyjaśnienia kilku spornych sytuacji z sobotniego meczu.

Włoski dziennik dodaje, że Rossoneri spotkali się także z sędziami wyznaczonymi do obsługi VAR-u w tym spotkaniu. Wyjaśnienia przedstawione przez owych arbitrów nie zostały jednak uznane za przekonujące.

Komentarze

 • avatar
  smigacz90
  Kolejny mecz, w którym sędzia zabiera nam punkty.
 • avatar
  Konradza
  Już od jekiegos czasu jakość sędziowania w serie a przypomina tę z afery calciopoli. Wiem że my jako kibice nigdy nie będziemy obiektywni w tym zakresie, wiem też że tak się zwykle kończy trzymanie wyników 1:0 bez grania, ale nie mogę przejść obojętnie nad gwizdaniem karnych z fauli których nie było i nie uznawania bramek z bardzo wątłych argumentów, gdzie po drugiej stronie czarnobiali dostają co mecz kilka gratisów.
  Naprawdę szczerze uważam że gdyby nie sędziowie, w tym sezonie mielibyśmy 8-10 oczek więcej w tabeli.
  • avatar
   Michał
   Tak na logikę, to po calciopoli każdy sędzia powinien bać się gwizdać pod Juventus, a jednak jest odwrotnie.

   Druga sprawa, że jakoś średnio chce mi się wierzyć, że nasi spotkali się z tym pajacem tylko po to, żeby sobie wyjaśniać, że sędziowanie z Fiorentiną było do kitu.
 • avatar
  Jachu1899
  Betonowe buciki - tak dla przykładu...
 • avatar
  Levy291178
  Jak Juve wygrywa 1-0 to nikt im karnego nie gwizdnie. A nam gwiżdżą i to przeważnie pod koniec meczu. Tak było własnie podczas tej afery. Pamiętam wtedy siedziałem z kolegą i Juve grało z Caliari była 90 minuta 1-0 dla Caliari, a mój kumpel mówi, że będą grać aż Juve strzeli gola i co 97 strzelili. Tak samo jest teraz.