LGdS: Niepewna przyszłość Suso, Calhanoglu i Kessie

LGdS: Niepewna przyszłość Suso, Calhanoglu i Kessie

La Gazzetta dello Sport informuje, że Suso, Hakan Calhanoglu i Franck Kessie będą szczególnie obserwowani przez kierownictwo Milanu.

Wspomnieni zawodnicy nie mogą być pewni swojej przyszłości. Wynika to z faktu, że niejednokrotnie rozczarowywali w trakcie sezonu lub wciąż zawodzą oczekiwania kibiców i obecnych władz Rossonerich. 

Suso posiada w swojej umowie klauzulę odejścia w wysokości 40 mln euro. Hiszpan niejednokrotnie mówił, że chce zostać w ekipie Rossonerich. 

Calhanoglu odnotowuje stopniowy w grze, ale to może nie wystarczyć, aby reprezentować klub z via Aldo Rossi w przyszłym sezonie. Jeśli pojawi się oferta na poziomie minimum 20 mln euro za Turka, wówczas Milan może rozważyć zakończenie współpracy z reprezentantem Turcji.

Jeśli chodzi o Kessie to jego ostatnie zachowanie w meczu derbowym odbiło się szerokim echem w kuluarach Milanu. Młody pomocnik będzie monitowany do końca sezonu. Postawa 22-latka w ostatnich meczach sezonu może okazać się kluczowa dla przyszłości piłkarza na San Siro.  

Komentarze

 • avatar
  Kamilo
  Jeśli mają być zamienieni na kogoś lepszego to bardzo dobrze, że jest brana pod uwagę ich sprzedaż. Suso jest jednowymiarowy, Calhanoglu i Kessie zawodzą w większości meczy.
 • avatar
  paranormalny
  Obawiam się, że ich jakość nie jest wystarczająca do podjęcia rywalizacji w LM z najlepszymi. Suso już dużo lepszy nie będzie, a Kessie i Hakan chyba mają jakieś limity, może natury mentalnej.
 • avatar
  swiety33
  Kessie to jest nieodpowiedzialny leń na boisku, będzie dobra oferta to sprzedać. Czar Suso też chyba powoli gaśnie, to co rok temu fajnie działało zostało już rozgryzione przez rywali. Dodatkowo trener nie pomaga mu w rozwoju nakazując ciągle identyczną grę z zejściem do środka i wrzutką. Hakan na skrzydle nie da jakości. Gdyby grał w środku pola mógłby zaskoczyć. Prostopadła piłka do Cutrone w derbach ze środka boiska to pokazała. Ma wizje i pomysły, ale nie jest gościem do kiwki na boku i ścigania się z bocznymj obrońcami. Ale nasz trener przecież wie lepiej...
 • avatar
  MK92
  Powiem tak, idealnie by było sprowadzić na skrzydła kogoś lepszego niż Suso i Calhanoglu, a Hiszpan i Turek staliby się wówczas naszymi rezerwowym do rotacji. Jednak wątpię, żeby się na to zgodzili i w obliczu wzmocnień trzeba by było się z nimi pożegnać. Nie jesteśmy jeszcze na poziomie Juventusu czy dawnego Milanu, że nawet siedzenie na naszej ławce jest powodem do zadowolenia ze swojej kariery.