LGdS: Milik wyceniony [Aktualizacja]

LGdS: Milik wyceniony [Aktualizacja]

La Gazzetta dello Sport informuje, że Napoli wyceniło kartę Arkadiusza Milika.

Polak może latem zmienić otoczenie o ile ktoś zaoferuje za niego 40 mln euro. Umowa 26-latka wygasa 30 czerwca 2021 roku. O zakontraktowaniu napastnika myśli m.in. AC Milan i Atletico Madryt.

[Aktualizacja]

Sportmediaset donosi, że Milan jest w stałym kontakcie z agentami Arkadiusza Milika. Rossoneri mogą w ramach rozliczenia za kartę 26-latka zaoferować Francka Kessie.

Komentarze

 • avatar
  Krzywy
  Rok kontraktu został i wycenili jego kartę na 40mln? Nie sądzę, żeby to była realna wycena, raczej wartość nominalna zawodnika.
 • avatar
  Krzywy
  Ps. Przy odejsciu Ibry ciekawi mnie sytuacja Andrzeja Silvy. Skrócą jego wyporzyczenie, zeby mogł pograc, czy beda wydawac ogromne pieniadze na napastnikow (np 40mln za Milika)? Ja bym Andrzeja sciągnal do domu, zeby latac dziure w ataku, a srodki jakies (jesli beda do wydania) przeznaczyl na srodek pola - pomoc nie istnieje.
 • avatar
  MARCO VAN BASTEN
  Przecież to Prima aprilis
 • avatar
  MK92
  Ponoć Juventus też myśli o Miliku. Arek to dobry napastnik, ale 40 milionów euro za Polaka to spora przesada, tym bardziej w czasach, które nastaną po pandemii, gdy pieniądze w piłce będą zdecydowanie mniejsze.