LGdS: Milan pracuje nad nową umową dla Rodrigueza

LGdS: Milan pracuje nad nową umową dla Rodrigueza

La Gazzetta dello Sport informuje, że w ostatnim czasie przedstawiciele Borussi Dortmund i AS Monaco kontaktowali się z Milanem w sprawie możliwości pozyskania Ricardo Rodrigueza podczas najbliższej kampanii transferowej.

Włodarze ekipy Rossonerich i Gennaro Gattuso są zadowoleni z postawy Szwajcara i chcą kontynuować z nim współpracę. Potwierdzeniem tych doniesień może być fakt, w ostatnim czasie doszło do spotkania między przedstawicielami piłkarza, a decydentami zespołu Il Diavolo, podczas którego omawiano możliwość podpisania nowej umowy między stronami. Według informacji włoskiego dziennika, lewy obrońca Milanu miał otrzymać propozycję kontraktu do czerwca 2023 roku. Obecna  umowa obowiązuje jeszcze przez 2 lata.

Komentarze

 • avatar
  O matko... Dla mnie powinien być jednym z pierwszych do odstrzału. On gra tak archaiczną piłkę, że głowa boli. Do tego sposób poruszania się po boisku... Zastanawiam się czasem, czy on wogle widzi coś więcej, niż swoje buty i ewentualnie piłkę, którą akurat ma przy nodze. Dziwię się, że nie biega, klęcząc ;p
 • avatar
  Bartol
  Rodriguez powinien odejść. Gra bardzo przewidywalnie i nie jest typem nowoczesnego bocznego obrońcy. Powinniśmy szukać obrońców pokroju Jao Cancelo, szybkich dobrych technicznie. Jeżeli jest zainteresowanie niech odchodzi za w miarę dobre pieniądze.
 • avatar
  groszek
  I bardzo dobrze. Jeden z pewniejszych punktów drużyny.
 • avatar
  GiveMeReason
  Nie mamy nikogo ogarniętego żeby odciążyć Ricardo a wy chcecie go sprzedawać...
 • avatar
  Michał
  Jak byśmy chcieli go sprzedać to najlepiej teraz, bo za 2 lata upływa mu kontrakt. Tylko weźcie pod uwagę, że jego sprzedać zawsze będzie stosunkowo łatwo. Nawet jak przedłuży umowę zawsze znajdzie się jakiś chętny, bo to ceniony w Europie piłkarz. Z tego względu przedłużenie umowy uważam za dobry ruch, nawet jeśli piłkarsko oczekiwałem po nim więcej.