LGdS: Milan myśli o odejściu Donnarummy

LGdS: Milan myśli o odejściu Donnarummy

La Gazzetta dello Sport informuje, że Milan rozważa sprzedaż Gianluigiego Donnarummy.

Umowa 21-latka wygasa 30 czerwca 2021 roku. W tym miesiącu powinno dojść do spotkania z Mino Raiolą w sprawie nowego kontraktu dla Włocha. Kilka klubów z Europy, w tym Real Madryt, PSG i Chelsea kontaktowali się z agentem piłkarza w celu nabycia informacji na temat dostępności bramkarza na rynku transferowym. Wspomniane kluby są gotowe zaoferować co najmniej 8 mln euro netto za sezon w ramach współpracy. Całą sytuację monitoruje także Juventus.

Jakiś czas temu, Rossoneri zaoferowali Donnarummie umowę do 30 czerwca 2025 roku, na mocy której miałby zarabiać 7 mln euro netto za sezon. Propozycja ta została jednak odrzucona przez Mino Raiolę.

Komentarze

 • avatar
  swiety33
  Sprzedać za 60 mln i wyłożyć np. 20 na Sirigu i po kłopocie. Jednocześnie pozbyć się starszego braciszka i już jesteśmy na plusie finansowo. Na rezerwie Plizzari i ktoś doświadczony, nawet w typie tego Begovicia. Poza tym Donnarumma nie robi postępów. Świetny na linii, ale słabo grający nogami i mający problemy z timingiem podczas wyjść poza pole karne.
 • avatar
  Slaviio
  To tylko plootki Gigi to przyszły kapitan ….
 • avatar
  MK92
  Gigio to bardzo zdolny bramkarz, ale futbol jest grą zespołową i nie ma ludzi niezastąpionych. Skoro nie starczy mu 7 milionów euro za sezon, to nie wiem, czy Milan powinien się płożyć przed nim oraz Raiolą i oferować jeszcze więcej. Lepiej taką kasę przeznaczyć na Rangnicka i jego pomysły wzmocnienia zespołu.
 • avatar
  paranormalny
  Komin płacowy dla bramkarza to słaby pomysł, to nie jest kluczowa pozycja, lepiej za te pieniądze mieć dobrego pomocnika czy skrzydłowego.