LGdS: Milan wśród najlepiej punktujących drużyn 2018 roku w Serie A

LGdS: Milan wśród najlepiej punktujących drużyn 2018 roku w Serie A

La Gazzetta dello Sport i Il Giornale przedstawiły najlepiej punktujące zespoły Serie A w 2018 roku. Najwięcej punktów zdobył Juventus, 101 oczek, na drugim miejscu Napoli z dorobkiem 87 punktów, zaś najniższy stopień na podium zajął Milan, który pod wodzą Gennaro Gattuso zdobył 70 punktów.

Poniżej prezentujemy całą punktację za rok 2018 w Serie A:

Komentarze

 • avatar
  paranormalny
  Chyba całkiem nieźle jak na takiego "amatora", jak niektórzy go tu nazywają. Może jedynie jakiś magik typu Klopp albo Simeone wykręciłby z tego składu lepszy wynik.
  • avatar
   Tomekp
   Twój nick ma podwójne znaczenie.
   Zobacz sobie z kim punktuje Milan i co za ten czas osiągnął, w LE kompromitacja, tak samo w Super pucharze. Teraz będzię kolejna klęska
  • avatar
   paranormalny
   Wiem, że oczekiwania są o wiele większe, na miarę wielkiego Milanu, którego dawno już nie ma, ale patrząc realnie z tym składem nikt tu cudów nie dokona, nie będziemy grali pięknej technicznej piłki z takimi drewniakami w pomocy. Jesteśmy w tej chwili w tabeli na poziomie dwóch rzymskich klubów, które mają porównywalny do nas potencjał, a może nawet trochę większy, więc tragedii nie ma.
 • avatar
  Pato
  " całkiem nieźle jak na takiego amatora" - ja bym wręcz powiedział że fenomenalnie... przy takiej brzydkiej grze. No i ktoś chyba o Interze zapomniał pisząc opis...