LGdS: Milan chce zatrzymać Ibrę

LGdS: Milan chce zatrzymać Ibrę

La Gazzetta dello Sport informuje, że niezależnie od ostatecznej pozycji w tabeli, Milan chce kontynuować współpracę ze Zlatanem Ibrahimoviciem.

Rossoneri są zadowoleni z gry i wpływu 38-latka na zespół Il Diavolo. W najbliższym czasie należy spodziewać się spotkania z agentem piłkarza, Mino Raiolą w celu omówienia warunków nowej umowy. Jeśli chodzi o stanowisko Szweda, nie ma on nic przeciwko kontynuowaniu swojej kariery w Milanie, ale chciałby on, aby zespół dokonał odpowiednich wzmocnień przed rozpoczęciem nowej kampanii i był bardziej konkurencyjny. Kierownictwo Milanu jest gotów przystać na prośbę swojego napastnika. Zdaniem włoskiego dziennika, umowa pomiędzy stronami może zostać przedłużona o kolejny sezon. 

Kontrakt 38-latka obowiązuje do 30 czerwca, na mocy którego zarabia 3,5 mln euro netto.

Komentarze

 • avatar
  KAKA22
  Pewnie ze przedłużać z nim kontrakt. Na samej jego mentalności można budować drużynę, a jeśli dołoży jeszcze coś sportowo od siebie to będzie idealnie.
 • avatar
  paranormalny
  Niech robi kursy trenerskie, z jego zdolnościami przywódczymi będzie jak Simeone.
 • avatar
  MK92
  Zlatan musi zostać do 2021 roku. To bijące serce obecnego Milanu. Bez niego się nie rozwiniemy.
 • avatar
  Paolo03
  Wszyscy chcemy Zlatana na kolejny rok.
 • avatar
  Paho11
  Zamurowało mnie jedno wyrażenie. "Kierownictwo Milanu jest gotów przystać na prośbę swojego napastnika". Co to ma być!!! Jakiś tam zawodnik musi podpowiadać kierownictwu co mają robic? To jakaś farsa. Sami nie wiedzą że potrzeba wzmocnień? Jesteśmy w podstawówce na pierwszej lekcji przedsiębiorczości czy mamy do czynienia z zawodowcami którzy biorą gruba kasę za to co "robią". Nie wierzę że to się dzieje w naszym Milanie! Jak można zrobić taki regres.
  Swoją drogą to do Zlatana nie palłam sympatią ale niestety trzeba przyznać że odkąd wrócił to funkcjonowanie zespołu się poprawiło...