LGdS: Kolejny wzrost budżetu na letnie transfery

LGdS: Kolejny wzrost budżetu na letnie transfery

La Gazzetta dello Sport informuje, że niezależnie od decyzji UEFA, Elliott planuje przeznaczyć na letnie wzmocnienia Milanu 80 mln euro.

Kwota ta może wzrosnąć w przypadku sprzedaży niektórych zawodników.

Komentarze

 • avatar
  Cleaver
  Proszę, niech chociaż jeden normalny zawdonik przyjdzie.
 • avatar
  Kamilo
  Tak co troche, wzrasta kwota na transfery a na końcu sie okaże że wydamy więcej jak Real ;)
 • avatar
  Konrad1604
  80 mln :)
  30 + Laxalt na Berelle chociaż wątpię żeby wybrał Milan zamiast Interu i oferta niska
  15 Sensi
  15-20 Tonali (super by było go wziąć )
  Zostawiłbym Zapate na zmiennika i ewentualnie sprowadził kogoś jeszcze na środek obrony
  20 Kouame i mamy uzupełniony skład :)

  Gigio
  Calabria Musachio Romagnoli Rodriguez
  Kessie Sensi Barella
  Paqueta
  Suso(?)/Kouame Piątek

  Można rotować w pomocy bo jest Calha, Bonaventura. Sprawdziłbym Suso na cofniętego napastnika z ciekawym pomysłem na grę bo wiem że był tam testowany i wyglądał słabo :)
  • avatar
   wabik
   nie podoba mi się pomysł z Kouame mamy cutrone wraca andre silva(nie ma sensu go oddawać za 20mln więc zatrzymałbym go tym bardziej że nowy trener preferuje gre 2 napastnikami) więc to 30 mln wydane na rezerwowego
  • avatar
   Konrad1604
   Jak dla mnie Cutrone Piątek i Silva to podobni zawodnicy, drugi napastnik jak dla mnie powinien być lepszy w rozegraniu niż Panowie powyżej. Natomiast jak trener dobrze to poukłada moze to wypalić :)
  • avatar
   Sugerowanie, że Silva zostanie u nas jest tak samo pewne jak to, że zostanie u nas Suso - równie dobrze może tak być co i nie być, a już prędzej nawet zostanie Suso. Kouame świetnie się dogadywał z Piątkiem w Genoi, liczby mówią same za siebie, wolę jego niż Silvę.
 • avatar
  amilner
  w przeciągu tygodnia kwota na okienko wzrastała 2 razy. Do 1 lipca kiedy okno się otwiera mamy jeszcze dość dużo czasu więc miejmy nadzieje, że jeszcze trochę wzrośnie. Liczę również na pozbycie się jeszcze kilku zawodników niepotrzebnych a dobrze opłacanych chociażby Antonio Donnaruma zrobi miejsce dla utalentowanej naszej młodzieży Pizzari. Miejmy nadzieję również, że Maldini i Boban a także nowy dyrektor sportowy i trener szybko się zaadoptują w nowych warunkach i zafundują nam kilka ciekawych transferów tego lata. Szkoda trochę Abate i Bakayoko bo ten pierwszy był związany mocno z naszym klubem i nawiązywał do jego najlepszych lat a drugi był bardzo perspektywiczny. Rozumiem, że były problemy wychowawcze ale jeśli polityka klubu jest, że teraz będziemy stawiać przede wszystkim na młodzież to musimy się do tego przyzwyczaić.
 • avatar
  paranormalny
  Byle to mądrze wydali, a nie tak jak w ostatnich latach.