LGdS: Ibra wybrał klub

LGdS: Ibra wybrał klub

La Gazzetta dello Sport informuje, że Zlatan Ibrahimović wybrał swojego przyszłego pracodawcę. 

Jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidzianego, Szwed powinien dołączyć do ekipy Rossonerich. Zawodnik poinformował o tej decyzji swoje najbliższe otoczenie. Włoski dziennik dodaje, że napastnik wciąż prowadzi negocjacje z zespołem Il Diavolo w sprawie indywidualnego kontraktu.

Komentarze

 • avatar
  paranormalny
  W końcu będziemy mieć w składzie jakąś gwiazdę na miarę naszego klubu.
  • avatar
   Tomekp
   Gwiazdę ? kur.. on ma 38 lat , to może jeszcze ściągnijmy gwiazdę Tottiego i Beckahma
  • avatar
   paranormalny
   Ja bym nie patrzył tak w metrykę, gdyby przyszli do nas latem np. Ribery, Robben i Zlatan, to przypuszczam, że taki Suso i Hakan nie wstawaliby zbyt często z ławki, mimo że są młodzi.
 • avatar
  kusniak90
  Czekamy z utęsknieniem
 • avatar
  Bartol
  Zlatan jak przyjdzie to wniesie przede wszystkim RESPECT. W Milanie brakuje charakternych i niezłych "freak" - ów. To są kolesie od, których zaczyna się DNA zespołu. Teraz nam tego brakuje. Stado grzecznych kolesi, a nasz Krzychu nauczył się pajacowania, a nie grania solidnie z Senatorami Calcio z obrony innych zespołów. Zlatan jest genialny, nieobliczalny i pazerny, tylko czy...... nie za stary? Czas pokaże, na pewno szatnie ustawi, bo panuje w niej fejs, insta i czapeczki z daszkiem. Krzychu niestety nie pasuje mi do Milanu, jego styl mnie irytuje, mało asyst, co świadczy, że reprezentuje archaiczny styl napastnika. Powodzenia.
  • avatar
   casusius
   Krzysiek mało asyst? heh ZERO asyst.
   Co do Ibry, może i stary ...ale to IBRA.
   Zlatan sam zarobi na pensję (koszulki marketing) w końcu przychodzi za free .
   Drżyjcie nasze ,,gwiazdeczki"
   NADCHODZI!!!
 • avatar
  Paolo03
  Cieszmy się że do nas dołączy, bo to jest Ibra. Marka i jakość sama w sobie. Nie jedna bramkę nam zdobędzie ,a przynajmniej Krzysio będzie mógł pograć przy jego boku. Swoją drogą Ribery jest 20 razy lepszy od Hakana czy Castillejo