LGdS i Ancelotti o zimowym mercato [Aktualizacja]

LGdS i Ancelotti o zimowym mercato [Aktualizacja]

Poniżej prezentujemy stanowisko La Gazzetta dello Sport i Carlo Ancelottiego w sprawie zimowego mercato Milanu.

La Gazzetta dello Sport:

- Zlatan Ibrahimović ma 2-3 dni na podjęcie decyzji odnośnie przyszłości. Jeśli Szwed nie zrobi tego w ustalonym czasie, Milan skupi się na innych celach transferowych.

- Milan osiągnął porozumienie z FC Barceloną w sprawie Jean Claira Todibo. Zespół Il Diavolo powinien pozyskać 19-latka na zasadzie wypożyczenia z obowiązkiem wykupu po rozegraniu określonej liczby spotkań. Kwestią dni jest osiągnięcie porozumienia na linii Milan-Todibo w sprawie indywidualnego kontraktu

- Fenerbahce chciałoby pozyskać Ricardo Rodrigueza na zasadzie wypożyczenia z opcją wykupu. Klub z via Aldo Rossi wolałby definitywnie pożegnać się ze swoim zawodnikiem i wycenia jego usługi na 8-9 mln euro.


Carlo Ancelotti dla Tuttomercatoweb.com:

Ibra? Jesteśmy dobrymi przyjaciółmi. Wiem, że zakończył swoją przygodę w Stanach Zjednoczonych. Nie wiem, jaki jest jego pomysł na przyszłość. Powinienem do niego zadzwonić i może to zrobię. Jeśli chce przyjechać do Liverpoolu, dobrze się zabawić, ale nie grać...


[Aktualizacja]

Zdaniem Sky, Napoli prawie na pewno nie pozyska Ricardo Rodrigueza. Ekipa Azzurrich nie zamierza na razie dokonywać wzmocnień na lewej obronie.

Komentarze

 • avatar
  paranormalny
  Ibra obejrzał wczorajszy mecz i wyłączył telefon.
 • avatar
  Kamilo
  Ja nie rozumiem jednej rzeczy. RR wyceniamy niby na 8-9 mln a Calabrie na 15
 • avatar
  MK92
  Ten Todibo to chyba potrzebny jako kumpel na nocne wypady na miasto dla Leao...