LGdS: Cutrone nie jest nietykalny, możliwy transfer latem

LGdS: Cutrone nie jest nietykalny, możliwy transfer latem

La Gazzetta dello Sport donosi, że Milan może rozważyć sprzedaż Patricka Cutrone w przypadku otrzymania za niego odpowiedniej oferty.

Włoch nie jest zadowolony z faktu, że pełni rolę zmiennika dla Krzysztofa Piątka. Jeśli sytuacja 21-latka nie ulegnie zmianie, latem może zmienić otoczenie. 

Zdaniem włoskiego dziennika, Rossoneri mogliby zaakceptować ofertę na poziomie 30 mln euro za swojego wychowanka. O zakontraktowaniu młodego napastnika Milania myśli m.in. Atletico Madryt, AS Roma oraz kilka klubów z Niemiec i Anglii.

Komentarze

 • avatar
  Michał
  Niech go wypożyczą zamiast sprzedawać, chyba że potrzebna kasa w związku z FFP...
 • avatar
  groszek
  Wydaje mi się że za wcześnie na sprzedaż, chyba że jakaś super oferta się trafi. Powinien zostać wypożyczony na jeden sezon.
 • avatar
  Kamilo
  Coraz bardziej prawdopodobny wydaje sie scenariusz, ze Silva wróci do nas. Dlatego pogłoski o sprzedaży Cutrone mogą mieć sens. Ktoś będzie musial odejść, bo nas trzyma FFP i jeszcze pasuje wykupić Bakayoko i wzmocnić parę innych pozycji.
  • avatar
   swiety33
   Tyle tylko, że Silva nie będzie chciał być zmiennikiem.
  • avatar
   matisiek980115
   Dlatego powinien zostać cutrone a Andre Silva powinien zostać sprzedany moglibyśmy za niego wziąć 35 mln co pokryło by koszty wykupu Bakayoko. Myślę że za cutrone 30 mln to za mało A za tyle prawdopodobnie opiewały oferty które niby były już składane.
 • avatar
  Alcatraz77
  Ja myślę , że taka informacja puszczana w eter to forma rozgrywki z menadżerem oraz samym Patrickiem.
  Foch to nie jest dobra droga dla piłkarza, szczególnie gdy dostaje 15/20 minut w meczu. Ja osobiście myślę ,że ma w Milanie warunki cieplarniane. W takim klubie powinno być kilku napastników, tak zawsze bywało, na ławce siedziały często wielkie gwiazdy z Roberto Baggio na czele.
  Czas coś pokazać na boisku, a nie w mediach!
 • avatar
  MK92
  Cóż, to było do przewidzenia, bo nie można zjeść ciastko i mieć ciastko. Grając w systemie z jednym środkowym napastnikiem było wiadomo, że ktoś będzie musiał pogodzić się z rolą rezerwowego. Piątek w pierwszym składzie gra cały czas, ponieważ formą i być może umiejętnościami zdecydowanie przewyższa Cutrone. Patrick musi to zaakceptować i starać się poprawić, bo margines rozwoju ma jeszcze duży w wieku 21 lat. A jeżeli tak mu się pali do dużej kariery, to niech z Milanu odchodzi. Fajnie by było, gdyby poszedł jednak na wypożyczenie, a nie w ramach transferu definitywnego.
 • avatar
  Levy291178
  Wcale się nie dziwię takiej sytuacji. Cutrone ma po prostu przesrane. Był Kalinic siedział na ławie mimo tego że był lepszy, przyszedł Igła dalej siedział mimo, że też był lepszy, teraz Piątek tu akurat nie jest lepszy. Nie zmienia to faktu, że frustracja narasta. Fakt jest młody, ale też chce grać. Wiem, że gry na dwóch napastników raczej u nas nie będzie, ale spróbować można z takim Chievo np. To nie będzie wcale łatwy mecz, a Piątek i Cutrone są bardzo ruchliwi co daje duże możliwość. Moim zdaniem Cutrone powinien dostać więcej czasu niż tylko 20 minut przy stanie 3-0 lub 3-1 bo drużyna przestaje wtedy atakować i gra jest wolniejsza, a co za tym idzie napastnik nie ma sytuacji. Nie jestem przeciwko Krzyśkowi tylko rotacja jest potrzebna. Nich nikt nie myśli, że narzekam bo nie chodzi mi o to, tylko o dobro całej drużyny bo to najważniejsze. Forza Milan
 • avatar
  CzeronoCzarni
  Jest dobrze , Consigli czerwona i Sassuolo w 10-tkę.