LGdS: Chelsea wyceniła Moratę

LGdS: Chelsea wyceniła Moratę

La Gazzetta dello Sport donosi, że Chelsea jest gotowa przystąpić do rozmów z Milanem w sprawie transferu Alvaro Moraty na San Siro, jednak stawia określone warunki.

Ekipa ze Stamford Bridge wyceniła swojego zawodnika na co najmniej 70 mln euro i tyle właśnie oczekuje za jego kartę. Kwota ta nie będzie jednak podlegać negocjacji.

W poprzednim sezonie Hiszpan zdobył 15 bramek i zaliczył 6 asyst w 48 spotkaniach.  

Komentarze

 • avatar
  szewczenko7
  Alvaro siedź tam w deszczowej Anglii :) idealny wybór jak dla piłkarza z Hiszpani :) 45 mln maks myślę, choć uważam ,że Belotti bardziej się sprawdzi Morata nie ma mentalności. Wypowiedzi z zeszłego sezonu , że Turyn to jego drugi dom , powinny mieć znacznie przy podejmowaniu jakichkolwiek prób pozyskania grajka, myślę , że nie pasuje do Mediolanu.
 • avatar
  KAKA22
  Za 70mln to mozemy miec Immobile na pewno, ktory jest gwarantem 20 bramek w SerieA. Wiec Morata niech zostanie w Chelsea albo poszuka szczescia gdzie indziej. Nie dosc, ze wielka niewiadoma by to byla to jeszcze wysoki kontrakt i kwota odstepnego.
 • avatar
  Jacubinho7
  Morata to taki Benzema 2.0: ma dużo sytuacji bramkowych, ale zbyt wiele ich marnuje. Wiadomo, że nikt nie skuteczności na poziomie 100 %, ale on potrafi zmarnować nawet połowę okazji na umieszczenie piłki w siatce. Poza tym ta wycena jest nieadekwatna do jego umiejętności.
  • avatar
   Nie wiem ile marnował Morata okazji, bo mało co oglądałem Chelsea w poprzednim sezonie, ale jeśli marnowałby tylko połowę to oznaczałoby, że jest napastnikiem klasy światowej tak jak np. Lewandowski, który spokojnie marnuje połowę okazji jak nie trochę więcej nawet, tak samo jak Cavani, ale obaj są uznawania za najlepszych na tej pozycji. Skuteczność na poziomie 50% jest bardzo wysoka, Morata musi mieć jeszcze gorsze statystyki skoro jego sezon uznaje się za przeciętny.
  • avatar
   JJay
   Odnoszę wrażenie, że cena za Morate jest taka wysoka dlatego, że jest wychowankiem Realu.
 • avatar
  GiveMeReason
  za 35 mln moze przyjsc
 • avatar
  Cleaver
  Imponujący bilans ;]
 • avatar
  MK92
  Oczekiwania finansowe Chelsea są chyba przeszkodą nie do pokonania dla Milanu. Sam Morata to wielka niewiadoma, choć może akurat nie pasuje do angielskiej piłki i stąd ten kiepski ostatni sezon.
 • avatar
  paranormalny
  Morata jest przereklamowany, nigdzie się nie sprawdził jako pierwszy napastnik.
 • avatar
  JJay
  Za 70 mln to my możemy mieć Immobile, który będzie przynajmniej gwarancja bramek w serie a, a nie napastnika, który nie zawsze potrafi wykorzystać szansy i przebija samego Kalinica.