LGdS: Borini może odejść z Milanu

LGdS: Borini może odejść z Milanu

La Gazzetta dello Sport donosi, że Fabio Borini może w styczniu zmienić otoczenie.

Włoch nie znajduje się w planach Stefano Piolego na ten sezon i nic nie wskazuje na to, aby ta sytuacja uległa zmianie. Umowa 28-latka obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku, na mocy której zarabia 2,5 mln euro netto za sezon. Zdaniem włoskiego dziennika, Borini nie jest zainteresowany jej przedłużaniem i wiele wskazuje na to, że w zimie zmieni on pracodawcę. O zakontraktowaniu zawodnika myśli m.in. Genoa i Crystal Palace. 

W tym sezonie Borini zagrał w 2 spotkaniach i spędził na boisku zaledwie 70 minut. W tym czasie nie zdobył żadnej bramki, ani asysty.

Komentarze

 • avatar
  sid888
  Trzeba być ślepym i głupim żeby w ogóle chcieć kupić takie dno. Poziom zero podobnie jak Mauri, Montolivo itp.
  • avatar
   Michał
   Nie wiem za bardzo o co Ci chodzi. Gość jest uniwersalny i profesjonalnie podchodzi do obowiązków. Nie jest wirtuozem, ale nikt przecież tego od niego nie oczekuje. Solidna zapchajdziura i tyle, nie ma co pisać o nim "dno". Nie przyszedł tu przecież jako wzmocnienie pierwszej drużyny i nikt nie wiązał z nim jakichś olbrzymich nadziei. Po prostu uzupełnienie składu. To, że chce odejść, bo trener na niego nie stawia, też świadczy o tym, że ma jakąś ambicję sportową, na pewno większą niż przywołany przez Ciebie Montolivo. Nie chce za darmo pobierać wysokiej pensji, tylko chce grać w piłkę. To raczej godne pochwały, niż krytyki.
  • avatar
   kusniak90
   Nie chcę nic mówić, ale trzeba być ślepym, że gość przyszedł za małe pieniądze a dawał z siebie wszystko na boisku jak grał. Może i ma braki w technice, ale niektórzy mogliby uczyć się od niego zaangażowania. Jasne, że nie jest to topowy piłkarz, ale w Milanie oprócz pojedynczych jednostek takich nie ma więc na poziom Milanu to solidny piłkarz, należy się mu szacunek.
  • avatar
   KAKA22
   Tak jak Panowie piszą wyżej. Boriniemu należy się szacunek bo jeśli już wychodził na boisko to dawał z siebie 110%. Skoro piszesz o Borinim ze to „dno” pochwal się co więcej w zyciu osiągnąłeś od niego.
  • avatar
   sid888
   Uwierz mi, że w życiu osiągnąłem bardzo dużo i nieskromnie napiszę, że pewnie mógłbyś pozazdrościć. To tyle w odpowiedzi na Twoją śmieszną "zaczepkę".
   Oceniam poziom piłkarski i w odróżnieniu od Was nie sprawia mi satysfakcji zaangażowanie Boriniego.
   Tak samo jak nie sprawia mi satysfakcji technika Suso czy Castillejo, umiejętności poruszania się po boisku Bigli czy mocny strzał Calhanoglu.
   M.in dzięki takim piłkarzom jak Borini, Milan jest w tym miejscu w którym jest.
   Oczywiście, że to nie jego wina, że gra w Milanie ale taki ktoś nigdy nie powinien znaleźć się w tym Klubie.
   Reasumując zdania na temat poziomu piłkarskiego Boriniego nie zmienię - dla mnie dno.
  • avatar
   kusniak90
   Nieważne co osiągnąłeś i ile masz to szacunek się należy, bo taki Fabio myślę że ma trochę więcej niż Ty.. po drugie skąd możesz wiedzieć, że kolega nie osiągnął więcej od Ciebie ? Ogólnie wracając do piłki też mnie nie jeden z piłkarzy denerwuje i nie widzę go w naszych barwach, ale Fabio mimo braku wielkich umiejętności, pokazał że można walczyć i dawać z siebie wszystko.
 • avatar
  Cleaver
  Nareszcie ten dzień nastał.
 • avatar
  Slaviio
  Wole Boriniego niż biglie kessie rebicia hakana i … itp
 • avatar
  niewykorzystany potencjal w ekipie. zwlaszcza, ze jeden z najbardziej charakternych i walecznych zawodnikow. ale po pewnym czasie kazdy by sie podlamal, kiedy widzisz, ze dajesz wiecej z siebie na treningach, w meczach, a jestes nagle kompletnie pomijanym.
  .
  mysle, ze Serie A i Genoa to obecnie za niskie progi dla niego. Crystal Palace to ambitny klub, na poziomie i na pewno jest tam potrzebny.