Leonardo: Ibra do nas nie przyjdzie

Leonardo: Ibra do nas nie przyjdzie

Leonardo udzielił wywiadu dla Sky. Oto, co dyrektor techniczny Milanu miał do powiedzenia:

O meczu:

Podoba mi się ten zespół pomimo wielu kontuzji. Abate był zaskoczeniem, świetnie sobie radzi na środku defensywy. To pozytywna uwaga.

Na początku meczu cierpieliśmy, ale walczyliśmy o korzystny rezultat, ale ogólnie trzymamy się pewnej średniej.

O mercato:

Dzisiaj jesteśmy na czwartym miejscu w tabeli, które gwarantuje nam udział w Lidze Mistrzów. Nie zapominajmy o skomplikowanym początku sezonu. Jeśli będziemy mieli wszystkich dostępnych zawodników, wówczas będziemy mogli rywalizować o czwarte miejsce. Finansowe Fair Play to zagadka. Musimy zrozumieć, na co możemy sobie pozwolić, ale spróbujemy zrobić wszystko, co możliwe. Dzięki dodatkowemu pomocnikowi i napastnikowi drużyna ta może stać się jeszcze lepsza.

O Ibrahimoviciu:

Ibrahimović? On do nas nie przyjdzie. Już na początku przedstawił nam swoje stanowisko. On jest już po słowie z Galaxy i tam zostanie. Ibra do  nas nie przyjdzie. To byłaby piękna historia gdyby było inaczej.

O Cutrone:

On nie ma nic wspólnego z Ibrą. To są różne sytuacje.

O UEFA:

Byliśmy już usankcjonowani. Możliwe, że otrzymamy karę w oparciu o sankcje ekonomiczne. Zobaczymy co z tego wyniknie. Mamy całkowicie ujemne saldo. Z pewnością coś z tym zrobimy. Będziemy rozwijać się stopniowo.

O Paquecie:

On może być na wielu pozycjach. Lucas poda nam swoją pomocną dłoń. Mamy wiele pozycji związanych z atakiem. Nasz atak może być jeszcze lepszy. Jeśli dodamy do niego trochę doświadczenia... Bierzemy pod uwagę wiele czynników.

Gattuso nie mówi o mercato?

 To normalne. Rozmawia z nami na ten temat, ale nie robi tego publicznie. Możemy swobodnie dokonywać naszych wyborów. Znam go od 20 lat. Rino jest młody, a jego rozwój jest czymś naprawdę pięknym. Byłoby naprawdę miło wygrać coś z Rino na ławce.


Komentarze

  • avatar
    paranormalny
    Szkoda, narobili apetytu, a tu jak zwykle nic nie wyszło.