Leonardo: To, co powiedziałem sędziemu pozostaje między nami

Leonardo: To, co powiedziałem sędziemu pozostaje między nami

Leonardo wypowiedział się dla Sky Sport i Mediaset po meczu z Juventusem. Oto, co dyrektor techniczny Milanu miał do powiedzenia.

O pracy sędziego:

To, co sobie powiedzieliśmy pozostaje między nami. Jest nam bardzo przykro z powodu dzisiejszego meczu. Zespół rozegrał świetne spotkanie, ale ostatecznie wraca do domu z niczym. Kiedy grasz w taki sposób jak dziś i wracasz do domu z pustymi rękami z powodu błędu sędziego jest ci naprawdę przykro. Ogólnie praca sędziego w dzisiejszym meczu wywołała różne reakcje. Upomnienie dla Calhanoglu było niezrozumiałe. 

Rzut karny był ewidentny, to wszyscy widzieliśmy. Arbiter główny  nie popisał się w tej sytuacji. Milan zasługuje na więcej szacunku od  każdego (sędziego).

O Gattuso:

My, działacze nie wypowiadamy się zbyt często w mediach. To, co powiedział Gattuso jest także konsekwencją naszej relacji. Znamy się od 20 lat. On wie wszystko,  co się dzieje w klubie. Nie myśleliśmy o zmianie szkoleniowca. Nie kontaktowaliśmy się z innymi trenerami.

O Keanie:

W styczniu możesz rozmawiać o 90 zawodnikach, ale potem decydujesz się na sprowadzenie tylko dwóch. Talent Keana eksplodował i wykracza poza nasze możliwości finansowe. W przeszłości rozmawialiśmy o jego transferze.

Komentarze

 • avatar
  casusius
  Powinien napluć sędziemu w twarz...koniec.
 • avatar
  MK92
  Może Leonardo zapytał się tego pana w żółtym trykocie, ile kosztują jego usługi?
 • avatar
  Tomekp
  Leonardo powinien w końcu coś szepnąć Gattuso na ucho, a nie szukać winnych na zewnątrz klubu. Sędzia zawalił z karnym ale jakbyśmy prowadzili 1-0 po jedenastce, to drugiej bramki nie byłoby i tak przegralibyśmy 1-2.
  • avatar
   Michał
   Tego nie wiesz. Błędy sędziego wybijają z rytmu, powodują frustrację i dekoncentrują. A Leonardo lepiej niech nic Gattuso nie szepcze, jeśli chodzi o wskazówki trenerskie.
  • avatar
   szewa777
   Dokladnie, dobrze wyjasnione.