Legendarny pojedynek o czołową ósemkę

Legendarny pojedynek o czołową ósemkę

Dziś poznaliśmy naszego rywala w boju o najlepszą ósemkę tego sezony Ligi Europy! Rywalem oraz kolejną przeszkodą do pokonania będzie Manchester United.

Pierwszy mecz zostanie rozegrany 11 marca na Old Trafford, natomiast rewanż rozgrywany na San Siro odbędzie się tydzień później.

Nie trzeba ukrywać że historycznie oba kluby toczyły wiele ciekawych i zjawiskowych pojedynków na arenie międzynarodowej. Aż 10 razy na przestrzeni lat ekipy mierzyły się naprzeciwko, a bilans to 5 wygranych Rossonerich oraz 5 Czerwonych Diabłów. Najbardziej pamiętnym momentem pojedynków jest piękny gol Kaki po indywidualnej akcji z wyjazdowego meczu (3:2 dla MU).

Z niecierpliwością czekamy na ekscytujący dwumecz oraz będziemy czujnie przyglądać się grze obu ekip. Przed pierwszym meczem klub z Manchesteru czekają trzy wyjazdowe spotkania w tym derbowe spotkanie z Manchesterem City a przed rewanżem domowe starcie z drużyną West Hamu. Milan przed wyjazdem do Manchesteru czekają wyjazdowe spotkania z AS Romą oraz Hellasem Verona oraz domowy mecz z Udinese, po przylocie z Anglii drużynę Stefano Piolego czeka starcie z Napoli.  źródło https://icdn.sempremilan.com/wp-content/uploads/2020/03/ac-milans-brazilian-midfielder-ricardo.jpg

Komentarze

  • avatar
    Michał
    Pamiętam bramkę Kaki jak dziś :) To był świetny sezon