Laxalt: Każdemu z nas zależało na dzisiejszym zwycięstwie

Laxalt: Każdemu z nas zależało na dzisiejszym zwycięstwie

Diego Laxalt wypowiedział się dla Milannews.it i Milan TV po meczu z Sampdorią. Oto, co Urugwajczyk miał do powiedzenia:

Każdemu z nas zależało na dzisiejszym zwycięstwie. Chcieliśmy to zrobić dla siebie i dla trenera. To było nasze zbiorowe pragnienie. Chcemy przystąpić do środowego spotkania z taką samą mentalnością, jak dzisiejszego wieczoru.

Zmiana formacji? Udało nam się odnaleźć nasz styl gry i naszą siłę. Udało nam się również zmienić naszą mentalność. Wszyscy razem chcieliśmy coś zmienić, aby przezwyciężyć wszelkie trudności.

W ostatnim czasie odnieśliśmy dwie porażki musieliśmy na nie zareagować. Udało nam się zwyciężyć zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Genoa? To zespół grający fizycznie. Będziemy musieli z nim powalczyć o piłkę. Genoa gra podobno piłkę co Sampdoria. Nie możemy pozwolić sobie na błędy, więc będziemy starali się odnieść kolejne zwycięstwo u siebie. Mam nadzieję że uda mi się zdobyć bramkę. Jeśli mi się to uda, nie będę jej celebrował z powodu szacunku do Genoi.

Rola na boisku? Zawsze jestem gotowy do gry, niezależnie od tego, gdzie na boisku ustawił mnie trener. Mogę grać zarówno w obronie jak i z przodu. Dziś czułem się bardzo dobrze na skrzydle. Jestem również szczęśliwy z powodu dzisiejszego zwycięstwa.

Komentarze

 • avatar
  adamos
  brakuje mu minut to widać.... Ale motorek ma...
 • avatar
  tomasso
  Bardzo fajnie się patrzy na jego grę. Nie jest to bóg futbolu, ale bardzo solidny, mądry taktycznie i piekielnie szybki gracz. Do tego ustawiony na skrzydle coś daje w fazie obronnej w przeciwieństwie do Jacka czy Hakana. Pamiętam jak mnie irytował tymi swoimi wycieczkami na skrzydle jak graliśmy przeciwko Genoi. Mam wrażenie, że spory będzie z niego pożytek nawet jeśli będzie tylko zmiennikiem
 • avatar
  paranormalny
  Powinien grać częściej w podstawie, ma wielką motywację do gry i jest niebezpieczny w ataku.