La Nazione: Fiorentina chciałaby Cutrone w zamian za Veretout

La Nazione: Fiorentina chciałaby Cutrone w zamian za Veretout

La Nazione donosi, że Jordan Veretout może wzmocnić ekipę Rossonerich tylko wtedy, jeśli Milan zaoferuje techniczne odpowiedniki Fiorentinie za Francuza.

Fiołki chciałyby w ramach rozliczenia za 26-latka otrzymać kartę Patricka Cutrone, ale niechętnie do tego pomysłu podchodzi klub z via Aldo Rossi, który wiąże plany na przyszłość z 21-latkiem. 

Ostatnie słowo w sprawie przyszłości Cutrone będzie należało do Marco Giampaolo.

Komentarze

 • avatar
  paranormalny
  Niedoczekanie ich! Wara od Cutrone, chyba że zamienią się na Chiesę.
 • avatar
  Pato
  Mi się marzy żeby Andre Silva jednak został. Gra na dwóch napastników koniecznie, i trzech młodych perspektywicznych walczących o miejsce to jest to. Silva zwyczajnie potrzebuje trenera który go dobrze poprowadzi, i da mu zaufanie.. wtedy będzie strzelał, szczególnie że mogłby stworzyć dobry duet z Paquetą za plecami. Atak Andre Silva i Piątek to moje marzenie, i jeszcze Cutrone z ławki w 55-minucie... to by było coś. Żadnego kombinowania, szukania innych napastników, czy wystawiania Suso za plecami dwójki...
  • avatar
   paranormalny
   Też tak to widzę, oby nie wysyłali gdzieś Cutrone, bo zmarnują chłopaka.
  • avatar
   Tomekp
   W Sevilli jakiś czas dobrze wychodziło Silvie i po kontuzji nie potrafił się odnaleźć. Ale jest szansa że znowu się odnajdzie i z Piątkiem może być ciekawie. Zgadzam się z tą opinią.
   Jednak nie widzę Cutrone w Milanie, bo nie uważam go nawet za średniego piłkarza, taki kolejny Destro.