Gullit: W ostatnich kilku latach Milan wydawał pieniądze na zawodników, którzy nie potrafili zrobić różnicy

Gullit: W ostatnich kilku latach Milan wydawał pieniądze na zawodników, którzy nie potrafili zrobić różnicy

Ruud Gullit wypowiedział się dla Sky Sport 24. Oto, co były zawodnik Milanu miał do powiedzenia.

 Milan trochę ucierpiał w walce o awans do Ligi Mistrzów. Mam nadzieję, że Maldini wykona dobrą robotę, ale będzie potrzebować pieniędzy. Kiedy je będzie, będzie mógł dokonywać zakupów. W ostatnich kilku latach Milan wydawał pieniądze na zawodników, którzy nie potrafili zrobić różnicy.

Komentarze

  • avatar
    Paolo03
    Tyle pieniędzy co zostało wydane na zawodników pokroju Bertolacci, Kalinic ...trochę przepadło, trochę się zwróciło. Jednak piłkarze którzy tworzą teraz ta ekipę wyglądają coraz lepiej. Parę wzmocnień w tym okienku i będziemy gotowi na walkę o LM.
  • avatar
    paranormalny
    No niestety, poszło chyba ok 300mln w ciągu ostatnich 2-3 lat, a efekty są naprawdę marne. Mamy też zwyczajnie pecha, bo taki Conti zaraz po kupnie ciężka kontuzja, Caldara to samo, Biglia też ciągle urazy. Były też zwykłe wtopy transferowe i przepłaceni gracze jak Berto, Kalina, Higuaín, Castillejo, Hakan (tak, on też). Można zainwestować drugie tyle i nadal tkwić na 5 miejscu. Bez dobrego trenera, który umie rozpoznać potencjał zawodnika to jak amatorska zabawa w FMie.