G.Donnarumma: Chciałbym wszystkich przeprosić za swój błąd

G.Donnarumma: Chciałbym wszystkich przeprosić za swój błąd

Gianluigi Donnarumma wypowiedział się dla DAZN. Oto, co bramkarz Milanu miał do powiedzenia.

O meczu: 

Chciałbym wszystkich przeprosić za swój błąd. Jednocześnie chciałbym podziękować wszystkim moim kolegom z zespołu za udzielone wsparcie. Nawet pod koniec meczu zdarza się, że ktoś może popełnić błąd. Każdemu zdarza się popełnić błąd. Jest mi przykro, że nie udało nam się zdobyć choćby punktu. Myślami jesteśmy teraz w Udinese. Mam nadzieję, że mój błąd nie będzie miał wpływu na pozostałe wyniki zespołu.

O roli bramkarza:

Rola bramkarza polega na tym że nigdy nie możesz się poddawać. Zawsze musisz iść do przodu. Mam nadzieję że uda nam się wygrać najbliższe spotkanie przeciwko Udinese.

O Quagliarelli:

Jest wspaniałym przyjacielem. Spędziłem z nim ostatnie 10 dni na zgrupowaniu drużyny narodowej. Kiedy straciliśmy bramkę za sprawą Defrela, był pierwszą osobą, która mnie pocieszała

Komentarze

 • avatar
  Filippo09
  No cóż.. co tu można powiedzieć,, błędy mogę zdążyć się każdemu a pozycja bramkarza jest na tyle nie wdzięczna że są one zazwyczaj najbardziej zapamiętywanie. Drużyna grała dziś słabo
 • avatar
  Bartol
  Szkoda gadać. Komentarz zbędny.....
 • avatar
  MK92
  Błąd Donnarummy był kuriozalny, ale drużyna miała 90 minut, żeby go z nawiązką naprawić, a nie grać antyfutbol.
  • avatar
   dlugiACM
   straszny cielak, nie potrafi kompletnie grac nogami, nie mamy nic do zaoferowania w meczach z Interem, Juve, Lazio, Romą, Napoli, Atalantą, z Gattuso nie podejdziemy na wyzszy poziom, poddaję w ogromną wątpliwosc mozliwosc zakonczenia sezonu w pierwszej czwórce, przed sezonem pisałem o miejscu 5-7 i tego bede trzymal sie do konca
 • avatar
  paranormalny
  Tylko żeby mu się częściej taki Karius nie włączał, trochę za dużo nas kosztuje, żeby oglądać takie babole.
  • avatar
   arczi
   Dokładnie, takie pieniądze jakie zarabia to jakiś kosmos a gra nogami ciągle bardzo słaba.
 • avatar
  Paolo03
  Jego gra nogami jest duzo lepsza niz w zeszłym sezonie. Błędy sie trafiają, poza tym babolem uratował nas parę razy w tym meczu. Milan caly grał po prostu miernie. Sampa byla lepsza i tyle.
 • avatar
  casusius
  Dajcie spokój z tą grą nogami.
  Gigio poprawił się w tym aspekcie znacząco...a komentatorzy w eleven dalej cisną Milanowi (pomimo Piątka) a Wy za nimi powtarzacie!
  Chociaż po tej bramce sam nie wytrzymałem.
  Fakt jest taki , że cała drużyna byla rozkojarzona . Gigio nie popatrzył , tylko dał zwrotną do Romka. Błąd ok nawet duży błąd, ale pod takim presingiem każdemu się zdarza.
  Przy swobodnej grze Donnarumma POTRAFI dokładnie rozegrać.
  FORZA MILAN!
  FORZA GIGIO!
  • avatar
   MK92
   Bardzo mądry komentarz. W pełni popieram Twój punkt widzenia na tę sprawę z błędem Gigio.