Gazidis: Koncentrujemy się na rozwoju klubu

Gazidis: Koncentrujemy się na rozwoju klubu

Ivan Gazidis był obecny na prezentacji książki Sempre Milan, która powstała z okazji zbliżającej się 120 rocznicy powstania Milanu. Oto, co CEO ekipy Rossonerich miał do powiedzenia.

 To przyjemność być tutaj. Milan jest bardzo ważnym klubem dla historii futbolu. Każdego dnia pracujemy nad tym, aby przywrócić go ponownie na należne mu miejsce.

Mecz z Juventusem? Jesteśmy młodym zespołem, który się rozwija. Takie spotkanie jak to jest okazją do rozwoju i poprawy. Wynik spotkania z Lazio był dla nas rozczarowaniem, ale są pewne podstawy, na których można budować przyszłość.

 Koncentrujemy się na rozwoju klubu. Nasi zawodnicy mogą się rozwijać. Niedzielne spotkanie będzie świetną okazją, aby rozegrać spotkanie przeciwko wspaniałej drużynie w świetnej atmosferze. Chcemy rozgrywać jak najwięcej takich spotkań, ponieważ chcemy wrócić na europejskie salony. Po drodze mogą pojawić się wzloty i upadki, ale ostatecznie zamierzamy osiągnąć nasz cel. Pomimo młodego wieku wśród zawodników, nasi piłkarze mają w sobie chęć poprawy, nauki i doskon . Musimy dać im szansę na naukę w takich spotkaniach. Jestem przekonany, że w ten weekend rozegramy dobre spotkanie.

Komentarze

 • avatar
  Remis z juve będzie cudem, myślę że Gazidis o tym doskonale wie :)
  • avatar
   Michał
   Dokładnie, zresztą nawet z jego wypowiedzi można odnieść takie wrażenie :)
 • avatar
  Slaviio
  koncentroj się na własnym rozwoju bo blokujesz klub