Fassone: Yonghong Li chciał sprowadzić Ronaldo do Milanu

Fassone: Yonghong Li chciał sprowadzić Ronaldo do Milanu

Marco Fassone wypowiedział się dla Il Sole 24 Ore na temat niedoszłego transferu Cristiano Ronaldo do Milanu. Oto, co były CEO ekipy Rossonerich miał do powiedzenia: 

Yonghong Li chciał sprowadzić do Milanu Cristiano Ronaldo. Uważał, że taki ruch będzie wspaniałą transakcją, która pokaże siłę chińskiego rynku. W tamtym momencie Ronaldo chciał opuścić Real.

W 2017 roku spotkaliśmy się z agentem Ronaldo, Jorge Mendesem, aby poznać wycenę karty Ronaldo i dostępność piłkarza na rynku transferowym. Marzenie Yonghong Li nie przerodziło się w czyny, ponieważ ten transfer okazał się dla nas zbyt kosztowny. 

Komentarze

 • avatar
  JJay
  Nawet jakby Milan było stać wtedy na Ronaldo, ten na pewno by wybrał klub w kryzysie bez perspektywy gry w LM przez kilka najbliższych lat XD Nie dziwi mnie ze Chińczyk poleciał, bo chyba był lekko od rzeczywistości oderwany
 • avatar
  MK92
  Gdyby Milan grał w Lidze Mistrzów, to Ronaldo mógł wtedy do nas naprawdę przyjść. Gdzieś już o tym czytałem.
 • avatar
  GiveMeReason
  Miał fantazję...
 • avatar
  Gila11
  Co taka wypowiedz ma wnosić. Równie dobrze prezes Piasta Gliwice mógłby powiedzieć , że chciał sprowadzić CR7 ale po rozmowach z agentem i Realem stwierdziliśmy ze to dla nas zbyt kosztowne.
 • avatar
  Michał
  "Słuchajcie chłopaki, na Ronaldo Was nie stać, ale mogę zaoferować jego kumpla za pół ceny"