Fanatik: Zapata z propozycjami gry w Azji Mniejszej

Fanatik: Zapata z propozycjami gry w Azji Mniejszej

Fanatik donosi, że Cristian Zapata znalazł się na celowniku dwóch klubów z Turcji: Trabzonsporu i Galatasaray

Oba kluby chciałaby sprowadzić Kolumbijczyka w swoje szeregi podczas zimowego mercato. Ewentulany transfer do któregoś z wyżej wymienionych zespołów nie powinien być zbyt kosztowny, ponieważ umowa 32-latka wygasa w czerwcu przyszłego roku.

Komentarze

 • avatar
  Krzywy
  Zapata powinien sie zastanowić, w którym klubie zagra wiecej minut i tam przejść. Dla tego gracza miejsca w Milanie już niema. W jego miejsce powinien przejsc ktos pokroju Thiago Silvy - ogrom doświadczenia i perspetywa zagrania 2-3 sezonow na solidnym poziomie. Poza pierwsza druzyna, wzmacniana powinna byc tez lawka. Przychodzi mecz z Betisem, trener chce rotowac skaldem i robi sie poziom srednio zgranego klubu srodka tabeli. A trzeba myslec o wygrywaniu wszedzie tam gdzie sie gra! To jest AC Milan moi drodzy koledzy
  • avatar
   Krzywy
   Ps. podobne zdanie mam na temat pozycji Biglii i Bonaventury w naszej formacji. W przyszlym sezonie musza zajsc powazne zmiany, ale do tego czasu trzeba zajac co najmniej 4 miejsce w trakciw obecnej kampanii i zajsc jak najdalej w LE - punkty w europejskich rankingach maja znaczenie przy rozstawianiu w grupach. Mam nadzieje ze Rino sie wkurwi na maksa i pilkarze zrozumieja ze tez maja byc wkurwieni na przeciwnikow w trakcie meczu. Pilke jak trzeba to maja w zebach przeniesc za linie bramkowa przeciwnika. Do dzieła!
 • avatar
  fett85
  Zapata już nam nie potrzebny, mamy Zapata2 w osobie Musacchio. który jest nieco lepszy ;)